preloader
کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس دید

پیش از این‌که وارد موضوع کلاس خصوصی IELTS شویم، نیاز است نیم‌نگاهی به تعریف درست‌تری از آزمون آیلتس بیندازیم. آزمون آیلتس (سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی) از مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی در سراسر جهان است. متقاضیان کار، تحصیل یا زندگی در کشور‌های ایالات متحده، انگلستان، استرالیا، کانادا و نیوزلند نیازمند شرکت و مورد ارزیابی قرارگرفتن در آزمون آیلتس در موسسات برگزارکننده در محل زندگی خود هستند. علاقۀ زیاد به تحصیل، کار و زندگی در این کشورها، به‌دلیل شرایط تحصیلی و رفاهی بالا  تعداد متقاضیان این آزمون را نسبت به سال‌های قبل بیشتر کرده است. اکثر متقاضیان برای تضمین کافی در کلاس خصوصی IELTS ثبت نام می‌کنند.

نکته مهم و اولیه درخصوص آزمون آیلتس این است که صرفاً یک آزمون و یک نمره قبولی نیست. آزمون آیلتس آزمون مهارت‌هاست تا خود فرد حضور راحت‌تر و موثرتری در آن جامعه و یا محیط آکادمیک داشته باشد. در نگاه اول این مهارت‌ها به مهارت‌های زبان انگلیسی شما از لحاظ گرامری و استفاده از واژگان ختم می‌شود.

4 مهارت زبان انگلیسی در آیلتس

اما با نگاه دقیق‌تر و با شرکت در کلاس‌های خصوصی آزمون آیلتس متوجه خواهید شد که این آزمون درواقع برای ارزیابی مهارت‌های گفتاری، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب زبان انگلیسی شما در زمینه های مختلف (اجتماعی، تحصیلی) و درحیطه‌‌ی موضوعات متنوع (علمی، هنری، اقتصادی، جامعه شناسی و …) است.
بنابراین، دستیابی به سطح انگلیسی مورد نیاز برای تسلط در مهارت‌های مطرح شده، چیزی بیشتر از تعدادی کتاب لغت و گرامر و کتاب آموزش آیلتس می‌طلبد.
شرکت کنندگان می‌توانند با ثبت‌نام در کلاس عمومی و کلاس خصوصی IELTS مهارت‌های کافی را کسب کنند. همچنین شرکت کننده باید پیش از تصمیم به شرکت در این آزمون زمان کافی و معقولانه‌ای رابرنامه ریزی کند؛ درغیر این صورت، شرکت عجولانه در این آزمون نتیجه عکس و ناامید‌کننده با خود خواهد داشت.

کلاس خصوصی IELTS دید چگونه است؟

به منظور تسلط برابر و اخذ نمره یکسان و قابل قبول در تمام بخش‌های آیلتس (و حتی بالاتر از حد موردنظر دانشگاه‌ها یا موسسات موردنظر) در بازه‌ی زمانی مناسب، شرکت‌کنندگان باید مناسب‌ترین گزینۀ پیش‌ِرو را انتخاب کنند.

کلاس خصوصی IELTS با ارائه برنامه و فضای مناسب دغدغۀ شما را برای گذراندن این مرحله از بین می‌برد. شما در هنگام ثبت‌نام به‌طور دقیق تعیین سطح می‌شوید تا مشخص شود که نیاز به دوره پیش‌آیلتس دارید یا مستقیماً می‌توانید وارد دوره‌های آیلتس شوید. (دوره‌های پیش‌آیلتس و آیلتس توسط موسسه زبان دید طراحی شده‌اند.) در کلاس خصوصی آیلتس به شما آموزش داده می‌شود که چگونه تسلط خود را به تمام بخش‌ها گسترش داده و درمواجهه با موضوعاتی که پیش‌تر دربارۀ آن‌ها زیاد فکر نکرده‌اید به‌طور سازنده پاسخ دهید.

کلاس ها و دوره های خصوصی آیلتس

 

دوره‌های آموزشی آزمون آیلتس در موسسه زبان دید

دوره‌های Pre-IELTS

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد متقاضیان توسط موسسه زبان دید تعیین سطح شده تا مشخص شود که چه مقدار به دورۀ  پیش‌آیلتس ( Pre-IELTS ) نیاز دارند.
دورۀ پیش‌آیلتس به‌منظور آموزش گرامر، بالابردن دایره لغات از سطح ابتدایی تا پیشرفته، ایجاد و افزایش قدرت مکالمه زبان انگلیسی، تقویت شنیداری زبان انگلیسی و توسعه توانایی نوشتاری از متون و موضوعات ساده به متون و موضوعات پیچیده تر است. مبنای آموزشی دوره پیش‌آیلتس در موسسه آموزش زبان دید سه کتاب اول American English File است.

منابع تدریس خصوصی آیلتس

 

دوره‌های آیلتس (IELTS)

دوره‌های آیلتس (IELTS) به‌منظور تقویت تک‌تک مهارت‌های گفتاری (speaking)، شنیداری (listening)، نوشتاری  (writing) و خواندن (درک مطلب، reading) در سطح پیشرفته و مختص 4 بخش آزمون آیلتس است. مبنای آموزشی دوره آیلتس کتاب Mindset for IELTS است، همچنین ورکشاپ‌های مختص این چهار مهارت (مثلاً کارگاه رایتینگ و ورکشاپ اسپیکینگ) کتاب‌هایی چون Advanced Vocabulary in use، Intermediate and Advanced collocations in use ، Vocabulary for IELTS  است. + آزمون ماک. “دوره‌ی آیلتس” در 6 ترم در قالب کلاس خصوصی IELTS موسسه زبان دید برگزار می‌شود.

تدریس خصوصی آیلتس تضمینی در تهران


اگر قصد مهاجرت دارید و باید در مدت زمان کم مدرک آزمون آیلتس خود را تحویل سفارت یا دانشگاه دهید، در کلاس خصوصی IELTS تیس می توانید شرکت کنید و به هدف خود برسید. برای اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس های آیلتس، با شماره زیر تماس بگیرید:

 شماره تماس:

09036272975

 


Scroll to Top