preloader
  • 09036272975 | 02166895207 دپارتمان انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
تقویت مکالمه زبان انگلیسی

تقویت مکالمه زبان انگلیسی

تا حالا این اتفاق برای شما رخ داده که گرامر انگلیسی جدیدی را یاد گرفته‌اید، اما در هنگام صحبت‌کردن نمی‌دانید دقیقاً آن ساختار را چه‌طور به‌کار ببرید، و بدتر از  همه اینکه اصلاً یادتان می‌رود آن ساختار را استفاده کنید. گاهاً شده درباره تلفظ واژه‌ای به شک بیفتید؟ نگران نباشید، تنها شما نیستید که با این مشکلات مواجه هستید. متخصصان آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید شما را در تقویت مکالمه زبان انگلیسی کمک خواهند کرد.

 

5 نکته برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

  • برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی، از اشتباه‌کردن هراس نداشته باشید، درابتدا، مبنای هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی، انتقال پیام قرار دهید و به‌دنبال ساختار گرامری و لغات خیلی دقیق نباشید. به خود اجازه بدهید که از صحبت‌کردن به انگلیسی لذت‌برده تا اعتماد به نفستان افزایش یابد. در مراحل بعدی می‌توانید با حوصله، آهسته و پیوسته ریزمشکلاتتان را رفع کنید.
  • وقتی مردم متوجه مکالمه شما می‌شوند و وقتی می‌بینید مکالمه‌ای را به زبان انگلیسی برقرار می‌کنید، به خود افتخار کرده و شاد باشید.
  • فقط و فقط و فقط تمرین کنید؛ تنها تمرین است که شما را به درجه عالی می‌رساند و به تقویت مکالمه زبان انگلیسی کمک می‌کند. و همیشه به‌دنبال فرصتی باشید که با کتاب‌های فوق‌العاده‌ای چون Grammar in Use، Vocabular in Use، Oxford word Skills و به‌‌خصوص کتاب‌هایی چون American English File تمرین داشته باشید.
  • سعی کنید به فایل‌های صوتی بیشتر و بیشتر گوش دهید و فیلم و انیمیشن زیاد تماشا کنید.
  • DVDهای آموزشی English Today را دانلود یا تهیه کنید. این DVD ها با ارائه ویدئو‌های بسیار جذاب به داستان زندگی چند جوان نگاهی می‌اندازد که در لندن زندگی و کار می‌کنند. بعد از هر ویدئوی کوتاه، استاد انگلیسی‌زبانی، گرامر زبان انگلیسی را براساس اشاره به ویدئوهای داستانی آموزش می‌دهد. با دیدن این ویدئوها، تقویت مکالمه زبان انگلیسی به‌راحتی اتفاق می‌افتد چون به هیچ‌عنوان بار و فشار گرامر را حس نمی‌کنید.

 

3 روش دیگر به جای تمرین یا سفر بسیار زیاد

  • برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی، جریان تفکرات خود را کنترل کرده وسعی کنید به زبان انگلیسی فکر کنید. در ابتدای امر، این کار شاید سخت به‌نظر بیاید، ولی رفته‌رفته قادر خواهید بود تفکرات خود را از طریق زبان انگلیسی انجام دهید.
  • شاید مسخره به‌نظر بیاید ولی سعی کنید جلوی یک آینه با خود به انگلیسی صحبت کنید. فرض کنید یک بازیگر هستید و یک سکانسی را تصور کنید و با تمامی احساسات سعی کنید به انگلیسی صحبت کنید.
  • در هنگام صحبت با خود، صدای خود را ضبط کرده و بعداً به فایل ضبط شده به‌دقت گوش کنید؛ در هنگام گوش‌کردن متوجه اشتباهات خود شده و سعی کنید به خود بگویید که چطور بهتر از این می‌توانستید صحبت کنید.

اگر به دنبال کلاس جذاب و بسیار موثر برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی با سرعت استثنایی هستید، توصیه آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید پکیج دوره‌های مکالمه زبان انگلیسی با ویدئو های فوق العاده English Today است.


Scroll to Top
آیکون تماس با ما