preloader
کلاس ها و دوره های آموزش و آمادگی آزمون تافل آی بی تی TOEFL iBT

کلاس‌ها و دوره‌های آموزش و آمادگی آزمون تافل آی بی تی TOEFL iBT

آزمون تافل توانایی شما را در کاربرد و درک زبان انگلیسی در سطح دانشگاهی می‌سنجد. هدف از این آزمون، سنجش توانایی شما در ترکیب چهار مهارت زبانی (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) است تا بتوانید امورات آکادمیک خود را به طور کارآمد انجام دهید.

کلاس تافل در اکادمی زبان دید

 

کلاس تافل در آکادمی بین‌المللی دید

آکادمی بین‌المللی دید، با درنظر گرفتن نیازهای متقاضیان عزیز، دوره‌های متنوعی چون کلاس‌های عادی، فشرده و فوق‌فشرده را به‌صورت عمومی، خصوصی و آنلاین ارائه می‌دهد.
قبل از آغاز دوره‌ها، زبان‌آموزان توسط کارشناسان زبده ما به‌صورت رایگان تعیین سطح و مشاوره می‌شوند. براساس مشاوره و تعیین سطح، برنامه درسی متناسب با وضعیت کلی زبان‌آموز در اختیار قرار داده می‌شود. 


چرا کلاس‌ها و دوره‌های تافل iBT در آکادمی دید؟

افتخار اول اکادمی دید مدرس‌های فوق‌حرفه‌ای تافل می‌باشند که موفقیت‌های بسیاری را برای این آکادمی به ارمغان آورده‌اند. اساتید دید دارای مدرک حداقل کارشناسی ارشد در رشته‌های زبان انگلیسی هستند و تسلط کامل در تدریس تک تک مهارت‌ها و تکنیک‌های آزمون تافل را دارند.  کلاس تافل
دوره‌های آکادمی دید دارای نظم فوق‌العاده‌ای بوده زیرا کارشناسان و سوپروایزرهای ما همواره در حال پیگیری روند پیشرفت و رضایت زبان‌آموزان هستند.
برخلاف اموزشگاه‌های دیگر که زمان بسیاری را به‌دلیل اهداف تجاری تلف می‌کنند، دوره‌های دید بسیار کاربردی بوده زیرا متد مخصوص آزمون تافل توسط کارشناسان آکادمی طراحی شده تا بدون اتلاف وقت زبان‌آموزان حتی از سطح مبتدی موارد زبانی لازم را یاد گرفته و سریعاً سراغ تکنیک‌های آزمون تافل بروند.  کلاس تافل
در این دوره‌ها، هر ۴ مهارت زبانی (اسپیکینگ، ریدینگ، لیسنینگ، رایتینگ) از ابتدا به موازات هم به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود و در مواردی آموزش به صورت ترکیبی است. زیرا آزمون تافل بخش‌های integrated ای دارد که مهارت‌ها با هم ترکیب می‌شوند. آشنا نبودن با این موارد از ابتدای امر منجر به حواس‌پرتی در آزمون و از دست دادن نمره می‌شود.
در ادامه، مطالبی را درباره آزمون تافل برای شما فراهم کرده‌ایم که مطالعه‌شان ضروری است. 


چرا باید آزمون تافل را انتخاب کنیم؟

در مقایسه با آزمون‌های بین‌المللی دیگر، آزمون تافل دارای مزایایی است که شما را نسبت به متقاضیان دیگر متمایز خواهد کرد. این آزمون در میان دانشجویان محبوب‌تر بوده، و مدرک تافل بیش از هر آزمون دیگر به دانشگاه‌های کانادایی و آمریکایی فرستاده می‌شود. این حقیقت درمورد دانشگاه‌های فرانسوی و آلمانی نیز صدق می‌کند.  کلاس تافل
به صورت کلی، مدرک آزمون تافل در دانشگاه‌های کانادا، آمریکا، فرانسه و آلمان قابل ترجیح‌تر از دیگرمدارک آزمون‌های بین‌المللی است.


به حقیقت پیویستن رویاهایتان

90% افرادی که مدرک تافل گرفته‌اند توانسته‌اند در دانشگاه مدنظر خود قبول شوند. نمره بالا گرفتن در این آزمون یعنی توانایی مقابله با درس‌های سخت آکادمیک، در دانشگاهی که اپلای خواهید کرد. 

 

آزمون 100% منصفانه و بدون تبعیض تافل

هیچ مرکز آزمون غیرمنصفانه ای وجود ندارد چون آزمون ها در آن مراکز نمره دهی نمی شوند. تست ها در شبکه نمره دهی مرکزی بررسی شده و نمره دهی می شوند. بخش اسپیکینگ تافل هم به صورت اتوماتیک و کامپیوتری نمره دهی شده و هم توسط چند ممتحن بررسی می شود که اطلاعی از هویت آزمون دهنده ها ندارند. یک همچین نمره دهی از ایجاد تبعیضی جلوگیری می کند که ممکن است در آزمون رو در رو رخ دهد. 

 

چه کسی تست TOEFL را می‌گیرد؟

بیش از 35 میلیون نفر از سراسر جهان برای نشان‌دادن مهارت زبان انگلیسی در آزمون TOEFL شرکت کرده‌اند. مهارت انگلیسی افراد شرکت‌کننده بین سطح متوسط ​​و پیشرفته متغیر است. این افراد کسانی هستند که:

قصد تحصیل در یک موسسه آموزش عالی را دارند  کلاس تافل

پذیرش و برنامه یادگیری زبان انگلیسی را در سر دارند

کاندیداهای بورسیه و گواهینامه هستند

زبان‌آموزان زبان انگلیسی که می‌خواهند پیشرفت خود را پیگیری کنند  کلاس تافل

دانشجویان و کارمندانی که متقاضی ویزا هستند

 

چه کسی نمرات آزمون تافل را می پذیرد؟

نمرات تافل توسط بیش از 10000 دانشگاه و مؤسسات دیگر در سراسر جهان، از جمله دانشگاه‌های استرالیا، کانادا، نیوزیلند، ایالات متحده و در سراسر اروپا و آسیا پذیرفته می‌شود. این آزمون انگلیسی‌زبان است که بیشتر توسط دانشگاه‌های ایالات متحده، فرانسه و آلمان و برنامه‌های تحصیلات تکمیلی در کانادا ترجیح داده می‌شود.  کلاس تافل
برای کسب اطلاعات بیشتر، از جمله استفاده از نمرات خود برای برآورده کردن شرایط ویزا در استرالیا و ایالات متحده، نحوه یافتن موسساتی که نمرات TOEFL را می‌پذیرند، و موارد دیگر، این لینک را مطالعه کنید.

 

کجا و چه زمانی می‌توانم در آزمون تافل شرکت کنم؟

آزمون TOEFL بیش از 50 بار سال در مراکز مجاز در سراسر جهان برگزار می‌شود. شما می‌توانید هرچند بار که دوست دارید در این آزمون شرکت کنید. اما نمی‌توانید بیش از یک‌بار در یک دوره 3 روزه آزمون دهید. اگر قبلاً قرار ملاقات آزمون را دارید، نمی‌توانید برای تاریخ آزمون دیگری که ظرف 3 روز از قرار ملاقات فعلی شما باشد ثبت‌نام کنید. سیاست بازپرداخت حتی اگر تخلف بلافاصله مشخص نشود (مثلاً اطلاعات ثبت نامفهوم) ثبت می‌شود. اگر تخلف پس از ثبت‌نام شناسایی شود اما قبل از تاریخ برگزاری آزمون، جلسه آزمون شما لغو می‌شود و هزینه آزمون شما بازپرداخت نمی‌شود.  کلاس تافل
اگر تخلف تا زمان گزارش شدن نمرات شما مشخص نشود، نمرات شما لغو می‌شود. شما و هر گیرنده امتیاز با نامه انصراف به شما اطلاع داده می‌شود و هزینه آزمون شما بازپرداخت نمی‌شود.
برای اینکه بدانید در مرکز آزمون TOEFL iBT چه اتفاقی می‌افتد، می توانید این ویدئو را تماشا کنید.  کلاس تافل

 

چه منابعی می‌توانند به من کمک کنند تا برای آزمون TOEFL iBT آماده شوم؟

در این اینک کلیک کرده تا منابع پیشنهادی ETS را مطالعه کنید.


هزینه تست TOEFL iBT چقدر است؟

هزینه آزمون بسته به موقعیت مکانی، متفاوت است. برای کسب اطلاع در مورد ثبت‌نام، هزینه‌ها، تاریخ آزمون و مکان‌ها، مکان آزمایش خود رادر این لینک وارد کنید.


Scroll to Top