preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
دانلود کتاب American English file ویرایش سوم

توضیحات کتاب امریکن انگلیش فایل

اگر قصد تقویت تمام مهارت های لیسنیگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ خود را دارید، این کتاب بی شک یکی از بهترین آپشن های شما می تواند باشد.
درسهای منحصر به فرد ، سرزنده و لذت بخش سری کتاب های American  English File در میان زبان آموزان سراسر دنیا شهرت فراوان دارد.
سری سوم کتاب امریکن انگلیش فایل مطالب به روز تر را برای شما عزیزان فراهم کرده است. و اگر قصد شرکت در آزمون هایی چون آزمون آیلتس، دولینگو، تافل و غیره را دارید، این کتاب های برای تقویت اساس زبان شما می توانند فوق العاده باشند.

نسخه سوم American English File چگونه زبان آموزان شما را به گفتگو واداشته است؟

درسها و فعالیتهایی که زبان، انگیزه و فرصت لازم را برای زبان آموزان  فراهم می کند تا با اطمینان، اعتماد به نفس و با سلاست بالا به انگلیسی صحبت کنند.
فراگیران برای برقراری ارتباط با توازن اثبات شده دستور زبان ، واژگان ، تلفظ و مهارت در هر کدام از این سری کتاب ها، اعتماد به نفس بدست  می آورند.

اساتید و زبان آموزان به همه منابع American English File خود - ویدئو ، فایل های لیسنینگ یا شنیداری ، کتاب کار و موارد دیگر  دسترسی راحتی دارند.

 لازم به زکر است که برای دانلود باید فیلتر شکن خود را روشن کنید چون فایل ها در کانال تلگرام موسسه بارگزاری شده اند

لینک دانلود کتاب American English File Starter Third Edition 

لینک دانلود American English File 1 Third Edition

لینک دانلود کتاب American English File 2 Third Edition

لینک دانلود کتاب American English File 3 Third Edition

لینک دانلودکتاب های شماره ۴ و ۵ نسخه سوم امریکن انگلیش فایل به زودی موجود خواهد شد

آکادمی دید برای تقویت زبان انگلیسی عمومی شما به منظور تقویت مکالمه یا تقویت اساس زبان انگلیسی شما به منظور آمادگی برای دوره های آیلتس، سلپیپ، تافل و آزمون های دیگر، از کتاب های American English File 3rd Edition بهره می برد.

دوره های زبان انگلیسی و آیلتس دید

آکادمی زبان ها و آیلتس دید با سابقه بیش از یک دهه در زمینه آیلتس و زبان انگلیسی عمومی دوره های آنلاین آیلتس و حضوری به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.
شما میتوانید همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب با شماره های آکادمی تماس بگیرید.


Scroll to Top
آیکون تماس با ما