دوره فشرده و فوق فشرده آیلتس

دوره فشرده و فوق فشرده آیلتس

کلاس‌ها و دوره‌های فشرده و فوق فشرده آیلتس

به منظور تسریع در امور مهاجرتی خود، اخذ مدرک آیلتس (IELTS) ضروری است. آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید دوره‌های متنوعی را برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. دوره فشرده آیلتس به همراه اساتید فوق‌حرفه ای آیلتس، به شما کمک می‌کند تا در اولین فرصت مدرک آیلتس خود را بگیرید.

 

دوره‌های فوق فشرده آیلتس دید

به آن دسته ازعزیزانی که بایستی مدرک آیلتس جنرال یا آکادمیک  و یا حتی آیلتس لایف اسکیلز خود را سریعاً کسب کرده و ضمیمه مدارک مهاجرتی خود کنند، دوره فوق‌فشره آیلتس دید را پیشنهاد می‌دهیم. این دوره‌ها، هر روزِ هفته از شنبه تا چهارشنبه (جلسات سه ساعته) برگزار می‌شوند. در این دوره‌ها هر 4 مهارت زبان انگلیسی (speakingreadingwritinglistening) به موازات هم به شما آموزش داده می‌شوند.

کلاس ها و دوره های فشرده آیلتس

 

دوره‌های فشرده آیلتس

این دوره‌ها، مختص افرادی است که قصد دارند نمره ۶.۵ به بالا را در کمتر از یک سال کسب کرده و به دانشگاه خاصی اپلای کنند. گرفتن نمره ۶.۵ به بالا کمی دشوار است و در حالت عادی نیازمند یک سال مطالعه است. هرچند، دوره فشرده آیلتس دید سه روز در هفته  (۳ ساعته) برگزار می شود تازبان آموز بتواند حداقل ۴ روز درهفته را  با حوصله به مطالعه زبان اختصاص بدهد.

کلاس ها و دوره های فشرده آیلتس

 

کلاس‌ها و دوره‌های فشرده و فوق فشرده آیلتس بصورت خصوصی

اگر می‌خواهید تمرکز انحصاری مدرس آیلتس صرفاً بر روی پیشرفت یادگیری شما باشد، کلاس خصوصی آیلتس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برخلاف دوره‌های ترمیک آیلتس و پیش آیلتس که مدرس بایستی حداقل به ۸ نفر آموزش دهد، در ۳ ساعت کلاس خصوصی آیلتس، صدها جمله بین مدرس و زبان آموز رد و بدل می‌شود. همچنین، بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید ریز ترین سوالات خود را پرسیده و از مدرس بخواهید مو به مو آن ها را برای شما توضیح دهند. دوره فشرده آیلتس
ولی اگر در کلاس عمومی از مدرس بخواهید که مطلبی را که از دروس گذشته خوب یاد نگرفته اید به شما آموزش دهد، مدرس شاید نتواند از وقت دیگر زبان آموزان بزند.

دوره های فشرده آیلتس بصورت خصوصی

 

منابع آیلتس دید

• PRE-IELTS Courses: American English File 1-3 + Grammar in Use (selected lessons) + Vocabulary in Use Elementary to Upper-Intermediate
• IELTS Courses:
Mindset For IELTS 1-3

Collocations in Use: Intermediate and Advanced دوره فشرده آیلتس


تماس با کارشناسان آیلتس آکادمی بین المللی دید

به منظور برقراری ارتباط با کارشناسان برای کسب اطلاع از کلاس فشرده آیلتس و ورکشاپ های تخصصی اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ آیلتس،  تماس بگیرید.

09332061561  | 02166895207

 

نتایج کلاس ها و دوره های آیلتس دید تضمین صحت گفته های ماست