آیلتس لایف اسکیلز ( IELTS Life Skills)

آیلتس لایف اسکیلز ( IELTS Life Skills)

آیلتس لایف اسکیلز ( IELTS Life Skills)

آیا به دنبال کار یا تحصیل در انگلستان هستید؟ اگر به دنبال کار یا تحصیل در انگلستان هستید، باید برای ویزای انگلستان درخواست دهید و با شرکت‌کردن در آزمون‌های زبان انگلیسی همچون آیلتس UKVI (آیلتس برای اخذ ویزا و مهاجرت به انگلستان) یا آیلتس لایف اسکیلز ( IELTS life skills) نشان دهید که به سطح مورد نیاز در زبان انگلیسی رسیده‌اید.

 

 چه تفاوتی در فرمت آزمون آیلتس و آیلتس لایف اسکیلزUKVI  وجود دارد؟

هیچ تفاوتی درفرمت آزمون‌های آیلتس (آکادمیک/عمومی) و آیلتس لایف اسکیلزUKVI(آکادمیک/عمومی) وجود ندارد. این دو آزمون از لحاظ محتوا، فرمت، سطح دشواری و نمره‌گذاری یکسان هستند. هرچند فرم‌های گزارش آزمون که نتایج شما را در بردارند تفاوت خیلی کمی دارند تا نشان دهند شما آزمون آیلتس UKVI را در موسسه محلی مورد تایید انگلستان انجام داده‌اید.

 

کدام فرمت آزمون را باید انتخاب کنم؟

اگر دانشجو یا دانش‌آموزهستید، لطفا دانشگاه/کالج/مدرسه موردنظر خود را بررسی کنید و ببنید به کدام نوع فرمت آزمون آیلتس احتیاج دارید.
اگر برای ویزای محصلین در مقاطع آموزش عالی اپلای کرده‌اید تا مستقیماً وارد دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد شوید که در طبقه‌بندی tier 4 (ویزای مخصوص کشور انگلیس) است، شما باید سطح موردنیاز زبان انگلیسی خود را در موسسات محلی بیازمایید. تمامی دانشگاه‌ها و کالج‌های بریتانیایی نتایج آزمون آیلتس آکادمیک را قبول دارند که به این معناست که شما نیازی ندارید آیلتس لایف اسکیلز UKVI(آکادمیک) را انتخاب کنید و آیلتس آکادمیک کافی است.

اگر محصل نیستید، تحقیق کنید و ببینید تشکیلاتی که برای آن اپلای می‌کنید کدام نوع فرمت آزمون را قبول می‌کنند.

آیلتس لایف اسکیلز ( IELTS Life Skills)

 

 آیلتس لایف اسکیلز UKVI (آکادمیک)

درصورتی در این آزمون بایستی شرکت کنید که دانشگاه یا تشکیلات موردنظر شما از شما آزمون آیلتس  UKVIآکادمیک را خواسته باشند.


 آیلتس UKVI (عمومی)

آیلتس لایف اسکیلز مناسب افرادی است که در سطح پایین‌تر ازآموزش عالی انگلستان اقدام کرده‌اند. این آزمون همچنین می‌تواند برای کار، کارآموزی ومهاجرت به انگلستان مورد‌استفاده قرارگیرد.

این آزمون قبلاً فقط در مادرید دایر بود؛ اما موسسه ایرسافام این آزمون را درحال حاضر در ایران برگزارمی‌کند.هزینۀ آن هم 228 یورو است.

 

 آیلتس لایف اسکیلز (IELTS life skills)

آزمون آیلتس لایف اسکیلز برای اشخاصی است که قصد دارند مهارت‌های خود را درزمینه اسپیکینگ ولیسنینگ درسطوح A1 ,A2  و یاB1  به هدف اپلای برای ویزای انگلستان، در چارچوب مشترک اروپایی مرجع زبان (Common European Framework of References for language) اثبات کنند.

 

آیلتس لایف اسکیلز در دو سطح موجود است :

آیلتس لایف اسکیلز UKVI (آکادمیک)

 

آیلتس لایف اسکیلز A1:

اگر قصد دارید مهارت‌های خود را در زمینه اسپیکینگ و لیسنینگ بهعنوان بخشی از اپلای خود برای ویزا و مهاجرت به انگلستان به‌عنوان عضوی از خانواده یک شخص تابع ثابت کنید، این آزمون برای شما مناسب است.


آیلتس لایف اسکیلز B1 :

اگر قصد دارید مهارت‌های گفتاری و شنیداری انگلیسی خود را به‌عنوان بخشی از اپلای خود برای ویزا و مهاجرت به انگلستان برای تابعیت اثبات کنید، آیلتس لایف اسکیلز مناسب شماست.


برای اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید:

 شماره تماس: 02122040877