preloader
  • 09332061561 | 02166895207
  • info@deedlanguage.ir
روش های یادگیری سریع زبان انگلیسی

در این عصر، ما انتظار موفقیت سریع در همه چیز را داریم و اگر چیزی کمی بیشتر از آنچه در ابتدا فکر می کردیم طول بکشد، انگیزه خود را از دست می دهیم. یک همچین چیزی شامل یادگیری زبان انگلیسی نیز می باشد! اگرچه یادگیری زبان انگلیسی فرآیندی است که نباید عجولانه انجام شود ، ما لیستی از 6 فعالیت را در این مطلب ارائه داده ایم که می توانید برای یادگیری سریعتر زبان انگلیسی انجام دهید. و از همه بهتر، سعی کرده ایم که آنها را تا حد ممکن سرگرم کننده و ساده ارائه دهیم!

6 روش برای یادگیری سریع زبان انگلیسی

 

6 روش برای یادگیری سریعتر زبان انگلیسی | روش های یادگیری سریع زبان انگلیسی

نتفلیکس تماشا کنید

یادگیری سریع زبان انگلیسی - تماشای نتفلیکس

درست است! ما می خواهیم برنامه های مورد علاقه تان را فقط به زبان انگلیسی تماشا کنید. تماشای برنامه ها و فیلم های تلویزیونی که می توانید چند بار پلی و عقب جلو کنید به شما امکان این را می دهد که مکالمات را مجددا پلی و پاز کرده و سعی کنید معنای مکالمات را درست حسابی تر متوجه شوید. این فعالیت هیجان انگیز همچنین به شما کمک می کند اصطلاحات انگلیسی زبان هها را بهتر بیاموزید، شوخ طبعی های انگلیسی زبان ها را درک کرده و سرانجام درک زبان انگلیسی با سرعت عادی را نیز داشت باشید.

 

مقاله ای که مطالعه آن به شما پیشنهاد میشود : یادگیری زبان از طریق مستند در کانال Netflix

 

یادداشت برداری کنید

یادگیری سریع زبان انگلیسی - یادداشت برداری کنید

هر کجا که می روید، یک دفترچه یادداشت با خود داشته باشید (یا اگر اهل تکنولوژی هستید، از یادداشت های تلفن همراه خود استفاده کنید) و کلمات جدیدی را که می بینید و می شنوید را یادداشت کنید. بعداً، معنای این کلمات را جستجو کنید و دریابید که چگونه می توانید از آنها در جملات استفاده کنید. با این کار، کلمات جدیدی را که آموخته اید در ذهن خود نهادینه می کنید، و می توانید آنها را به صورت کاربردی در مکالمه و نوشته هایتان استفاده کنید و روند یادگیری زبان انگلیسی را تسریع ببخشید.

 

کتاب های کودکان را بخوانید

کتاب های کودکان را بخوانید

برای یادگیری سریعتر زبان انگلیسی، به ویژه هنگام شروع کار، با خواندن کتاب های کودکان شروع کنید! کتابهای کودکان نه تنها زیبا هستند بلکه از دستور زبان و واژگان ساده با تکرار زیاد استفاده می کنند.. برای دیدن لیستی از کتابهای کودکان که می توانید از آن ها بهره ببرید، اینجا را کلیک کنید.

 

مقاله ای کاربردی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی : بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

 

با آینه صحبت کنید

با آینه صحبت کنید

اگر کسی را ندارید که به طور مرتب انگلیسی خود را با او تمرین کند، با خودتان تمرین کنید! دیدن اینکه خودتان انگلیسی صحبت می کنید نه تنها یک انگیزه عالی خواهد بود، بلکه بسیار هیجان انگیز نیز می تواند باشد. اما برقراری ارتباط چشمی و صحبت با خود به شما کمک می کند تا وقتی فرصت مکالمه انگلیسی با فرد دیگری را پیدا کردید اعتماد به نفس پیدا کنید. این کار را به مدت 10-15 دقیقه حداقل 3 بار در هفته انجام دهید تا صحبت و تلفظ تان بهتر می شود.

 

روش های یادگیری سریعتر زبان انگلیسی - لغاتی را با پسوندها و پیشوندها بسازید

لغاتی را با پسوندها و پیشوندها بسازید

یادگیری طیف وسیعی از پیشوندها و پسوندها یک روش عالی برای گسترش واژگان خود با حداقل تلاش و فشار روانی است. چرا؟ چون احساس می کنید فقط یک کلمه جدید یاد می گیرید، به هزینه دو کلمه! به عنوان مثال، پس از یادگیری کلمه "happy" ، می توانید کلمه "unhappy" را یاد بگیرید. برای دیدن لیستی از پیشوندها و پسوندهایی که امروز می توانید حفظ کنید، اینجا را کلیک کنید.

 

آنچه را که دوست دارید یاد بگیرید

آنچه را که دوست دارید یاد بگیرید

وقتی در کلاس زبان انگلیسی هستید، باید هر آنچه را که معلم شما برای آن روز ترتیب داده است یاد بگیرید ، اما وقتی در خانه هستید، این امکان فو العاده را خواهید داشت که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید یاد بگیرید! یکی دیگر از روش های یادگیری سریع زبان انگلیسی این است که یادگیری زبان را متناسب با سرگرمی ها و علایق خود تنظیم کنید. به عنوان مثال، اگر عاشق فوتبال هستید، اصطلاحات جدید فوتبال را بیاموزید و اگر حیوانات را دوست دارید، سعی کنید تمرین کنید که چگونه درباره آنها مکالمه کنید.


در ادامه بخوانید :

یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال

یادگیری زبان انگلیسی با tedtalks

چگونه انگلیسی را به‌خوبی صحبت کنیم؟ - 15 راهکار ساده برای اینکه به‌طرز فوق‌العاده‌ای روان صحبت کنیم


Scroll to Top
آیکون تماس با ما