یادگیری زبان از طریق مستند در کانال Netflix

یادگیری زبان از طریق مستند در کانال Netflix

بهترین مستندها برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری از طریق کانال فوق‌العاده محبوب نتفلیکس جذاب است (روی این لینک کلیک کرده و آپشن‌های متنوع سریال‌های فوق‌العاده تلویزیونی را برای شروع بررسی کنید). یادگیری از طریق مستندهای نتفلیکس نیز بی‌نهایت می‌تواند جذاب باشد. از این طریق می‌توانید ساختارهای گرامری خود را تقویت، دایره واژگان زبان انگلیسی خود را گسترش داده و تلفظتان را بهبود بخشید.
همچنین اطلاعات عمومی‌تان در زمینه هایی چون معماری، تاریخ، تغذیه، و موضوعات زیادی بالا رفته و اگر متقاضی آزمون‌های بین المللی چون تافل (TOEFL) و آیلتس (IELTS) هستید، قطعاً در بخش‌های اسپیکینگ و رایتینگ که نیازمند اطلاعات عمومی بالایی هستند نیز می‌توانید غوغا به پا کنید و نمره ایده‌آل خود را کسب کنید.
در این مطلب به چند مستند از شبکه نتفلیکس که برای تقویت زبان انگلیسی می‌توانند مفید باشند نگاهی می‌اندازیم. 

 

icarus

بهترین مستندهایNetflix

این مستند که توسط فیلم‌سازی به نام Bryan Fogel ساخته شده حقیقتی را درباره دوپینگ (استفاده از مواد برای بهبود عملکرد) در ورزش‌های حرفه‌ای برملا می‌کند؛ اما هنگامی که جلوتر می‌رود، این مستند تبدیل به یک ژانر سیاسی هیجان‌انگیز می‌شود که حقایق سیاسی پشت ورزش‌های حرفه‌ای را نیز برملا می‌کند. این اثر دیدگاه شما را درباره ورزش زیر سوال برده و باعث می‌شود شما در ذهن خود درباره واقعیت زندگی ورزشکاران سوال‌هایی را بپرسید.

 

The vietnam war

بهترین سریال های نتفلیکس

اگر قصد دارید این مستند را تماشا کنید، زمان بسیار زیادی را بایستی صرف آن کنید: حدوداً 17 ساعت. برای من هم باورش سخت بود که یک همچین زمانی را صرف دیدن آن کنم، اما ارزش تماشا کردنش را داشت. این مستند نه تنها چیزهایی را درباره جنگ و سیاست‌های آمریکا به شما می‌آموزد، بلکه زبان انگلیسی شما را نیز می‌تواند بسیار تقویت کند.

 

13th

بهترین مستند های نتفلیکس

این مستند بسیار قدرتمند و تأمل برانگیز است. موضوع این مستند جذاب، درباره زندگی و مشکلات سیاه‌پوستان آمریکایی بعد از لغو برده‌داری در قرن نوزدهم میلادی است. Ava DuVernay این مستند را کارگردانی کرده که قبلاً فیلم بسیار موفق Selma را کارگردانی کرده است. 

 

پست های مرتبط