بهترین کلاس آیلتس تهران

بهترین کلاس آیلتس تهران

بهترین کلاس آیلتس تهران با برترین اساتید آیلتس

چرا آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید؟

چرا آکادمی آیلتس دید بهترین کلاس آیلتس تهران است؟ معیارهای ما برای اینکه بهترین کلاس آیلتس تهران باشیم، برنامه و مدیریت قوی، کادر دلسوز، اساتید باسواد و منابع جدید آیلتس است.

اکثر افرادی که قصد اخذ مدرک آزمون آیلتس را دارند، قصد مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی دارند. زمان برای این افراد بسیار مهم است. و یکی از این افراد می‌توانید شما باشید. آکادمی آیلتس دید درکنار برگزاری بهترین کلاس آیلتس تهران، دقیق‌ترین مشاوره تخصصی مهاجرت را برای شما به صورت رایگان ارائه می‌دهد.
اگر از همان آغاز تکلیف خود را بدانید، به مقصد خود سریع‌‌ترخواهید رسید‌. مثلاً، دوره‌های آموزش آزمون آیلتس جنرال مختص افرادی است که به دنبال مهاجرت کاری هستند‌. اگر در کالج کانادا یا کشورهای دیگرثبت‌نام کرده‌اید، نمره شما باید 5.5 الی 6 آیلتس آکادمیک باشد. بنابراین، طرح برنامه اولیه باید منطبق با هدف نهایی شما باشد.

 

بهترین کلاس آیلتس با بهترین استاد آیلتس

برای کسب نمره بالای آیلتس در کمترین زمان، باید بهترین استاد را داشته باشید. اساتید ما فارغ التحصیل از دانشگاه‌های برتر تهران هستند. این اساتید نمره بالای آیلتس دارند و رتبه برتر کنکور بوده‌اند.
اطلاعات اساتید ما از تکنیک‌های آیلتس، بالا و به روز است.
اساتید ما جدیدترین سوال‌های آیلتس را جمع‌آوری کرده و به آن‌ها پاسخ حرفه‌ای می‌دهند. نمونه سوالات آزمون آیلتس در بخش اسپیکینگ و رایتینگ به همراه پاسخ اساتید ما هر هفته در وبسایت دید پُست می‌شود.

بهترین کتاب‌های آیلتس در بهترین کلاس آیلتس تهران

آکادمی آیلتس دید از جدیدترین کتاب‌های آیلتس Mindset for IELTS بهره می‌برد. این منابع که چاپ سال 2018 انتشارات کمبریج هستند، هم زبان عمومی شما را تقویت می‌کنند وهم تکنیک‌های آزمون آیلتس را به صورت شگفت انگیز به شما آموزش می‌دهند.
از دیگر منابع آزمون آیلتس که آکادمی دید را تبدیل به بهترین کلاس ایلتس تهران کرده به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:


Collocations in Use: Intermediate and Advanced
Vocabulary for IELTS
Vocabulary in Use: from Elementary to Advanced


برای اطلاع دقیق از منابع آیلتس، این لینک را مطالعه فرمائید.

طول دوره‌های آیلتس

دوره‌های آکادمی دید مطابق با یک استاندارد آموزشی جهانی است. ما ادعای کلاس‌های کسب مدرک آیلتس در 3 ماه را نداریم. هرچند، برنامه دقیق دوره‌های آیلتس ما طولانی نیستند.
هدف ما در وهله اول طرح برنامه دقیق برای هر متقاضی خاص با هدف خاص خود است. برای برخی کلاس آنلاین جواب می‌دهد برای برخی خصوصی، و برای برخی کلاس‌های ترمیک آیلتس.
کل دورههای Pre-IELTS و IELTS ما 12 ترم است. اگر مبتدی هستید، باید از کتاب‌های AMERICAN ENGLISH FILE 1 شروع کنید.
طول هر ترم 16 جلسه 90 دقیقه ای است. اگر کلاس ترمیک آیلتس باشد، دوره‌ها 2 ماه به طول می انجامد. ولی اگر فشرده 3 جلسه 3 ساعته در هفته، هر ترم 3 هفته الی یک ماه طول می کشد.

 

چگونه آیلتس 7 بگیریم؟

در بهترین کلاس آیلتس تهران ما با شما 4 مهارت را کار می کنیم.
اسپیکنیگ آیلتس تنها بخش مشکل این آزمون نیست. 3 مهارت دیگر، بخصوص رایتینگ آیلتس که از شما اطلاعات عمومی نیز می طلبد، نیازمند تمرین زیادی است. اساتید آکادمی آیلتس دید در کنار تقویت مهارت‌های آیلتس، اطلاعات عمومی مربوط به رایتینگ تسک 2 آیلتس را نیز به شما آموزش می‌دهند. به عنوان مثال، در این مقاله ما درباره مفهوم Globalization و سوالات مربوط به آن در تسک دوم آیلتس صحبت کرده‌ایم.

 

بهترین کلاس آیلتس / IELTS

آکادمی زبان دید بهترین کلاس آیلتس تهران شناخته شده است چون مطابق با استانداردهای جهانی است.
آیلتس فشرده تضمینی در آکادمی دید قواعد دقیق زیر را دارا می باشد:

اگرشما سطحتان مناسب با کلاس آیلتس باشد، در 2 ترم با تمامی تکنیک‌های آیلتس آشنا خواهید شد.

طول ترم آیلتس 1 و 2 روی هم رفته 4 ماه می‌باشد. با سپری کردن این 2 ترم شما می‌توانید نمره آیلتس 6 یا 6.5 را کسب کنید.

هر 4 مهارت آیلتس به موازات هم کار می‌شوند. هدف ما این است که هر 4 مهارت اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ شما به صورت مساوی تقویت شوند.

آیلتس تضمینی و آمار قبولی بسیار بالا (90%)

کلاس‌های آنلاین آیلتس ما خبر خوبی برای عزیزانی است که به هر دلیلی نمی‌توانند در کلاس حضوری  شرکت داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر از کلاس‌های آنلاین آیلتس و کلاس‌های گروهی آیلتس، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 02122040853 | 02122040877