کلاس خصوصی آیلتس IELTS (حضوری و آنلاین)

آموزش مجازی آیلتس
آموزش مجازی آیلتس 
فروردین 27, 1398
موسسه زبان در تهران
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
فروردین 28, 1398
کلاس خصوصی آیلتس IELTS

کلاس خصوصی آیلتس (حضوری و آنلاین)

کلاس خصوصی آیلتس IELTS مناسب افرادی است که قصد مهاجرت سریع دارند. آزمون آیلتس مهم ترین عنصر در مهاجرت تحصیلی، کاری، رابطه ای (آیلتس لایف اسکیلز) و سرمایه گذاری است.
در وهله اول، متقاضیان کلاس خصوصی آیلتس IELTS تعیین سطح می شوند. بعد از مشخص شدن سطح زبان انگلیسی، مشاوره کوتاهی درباره هدف از کسب مدرک آیلتس با ما خواهید داشت. بسیاری از افراد نمره دقیق برای مهاجرت خاص خود را نمی دانند‌. پس، مثلا اگر به دنبال مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستید، نمره 4.5 آیلتس کار شما را راه می اندازد. بنابراین، مورد هر متقاضی کلاس خصوصی آیلتس با فرد دیگر متفاوت می تواند باشد.

دوره های آیلتس تیس

دوره های یک تا شش Pre-IELTS

دوره های آیلتس

دوره های یک تا شش IELTS

 IELTS Private Class (Online/In Person)

سوال این است که:

چه کسانی برای کلاس خصوصی آیلتس IELTS باید ثبت نام کنند؟

آیا آموزش آنلاین آیلتس آپشن بهتری است؟

تدریس خصوصی آیلتس موثر تر از کلاس ها و کارگاه های گروهی آیلتس است؟

چه کسانی برای کلاس خصوصی آیلتس IELTS باید ثبت نام کنند؟

کلاس خصوصی آیلتس IELTS

کسانی که عجله دارند و قصد دارند با تمرکز بیشتر به هدف خود برسند. کلاس گروهی برای این افراد وقت تلف کردن است. مثلا شما بورسیه تحصیلی از دانشگاهی دریافت کرده اید و باید ظرف 4 ماه مدرک آیلتس آکادمیک خود را تحویل دانشگاه مقصد دهید.
کسانی که پایه زبان آن ها مشکل دارد و استاد باید برنامه خاص برای آن ها بچیند. پس در کلاس گروهی، استاد نمی‌تواند تمرکز را بر روی آن ها بگذارد و کلاس خصوصی آیلتس IELTS برای این افراد بهتر است.

کلاس آنلاین آیلتس

آیا کلاس آنلاین بهتر است یا کلاس خصوصی آیلتس IELTS از دیدگاه آکادمی زبان دید، کلاس های آنلاین با کلاس های حضوری تفاوتی ندارند. کلاس های آنلاین از طریق اسکایپ یا نرم افزار های دیگر برگزار می گردد. کلاس خصوصی آیلتس IELTS به صورت حضوری یا آنلاین هیچ تفاوت قیمتی با هم ندارند. منابع آزمون آیلتس در این دوره نیز یکسان هستند.

آیا کلاس خصوصی آیلتس IELTS تضمینی است؟

بله. آکادمی دیدبه منظور تضمین کیفیت دوره های آیلتس با متقاضیان قرارداد کلاس تضمینی آیلتس می بندد.

 

دوره های تضمینی آیلتس

سوالات متداول متقاضیان کلاس های خصوصی آیلتس IELTS:
در کلاس های خصوصی آیلتس چه منابع و مطالبی مورد استفاده خواهد بود؟
آیا چهار مهارت ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ پوشش داده می شود؟
آیا روی واژگان و گرامر آیلتس مانور داده می شود؟ یا باید خودمان مطالعه کنیم؟ کلاس خصوصی آیلتس IELTS

کلاس خصوصی IELTS

پاسخ به سوالات:

کتاب اصلی مورد استفاده 6 ترم آیلتس کتاب Mindset for IELTS می باشد. در این لینک ما توضیح کامل و جامع از منابعی که استفاده می کنیم را داده ایم. منابع آزمون آیلتس منتخب آکادمی زبان دید از جدیدترین کتاب ها هستند. همچنین، جدیدترین سوالات آزمون های قبلی آیلتس را هر ماهه در حال جمع آوری هستیم. در مقالات مختلف به سوالات جدید آیلتس پاسخ نیز داده ایم.
در کلاس خصوصی آیلتس IELTS و کلاس های دیگر هر 4 مهارت آیلتس را پوشش داده ایم.

دانلود کتاب American English File

آموزش گرامر

تدریس گرامر بستگی به نمره دلخواه شما دارد‌ برای افرادی که نیازمند نمره 5.6 برای تحصیل در کالج را دارند، تدریس گرامر شرطی نوع دوم و سوم یا آینده کامل ضروری نیست. بنابراین، تدریس گرامر پیش رفته برای این افراد می تواند بسیار گیج کننده هم باشد. کلاس خصوصی آیلتس IELTS

دوره های خصوصی آیلتس

واژگان چیزی نیست که تدریس شود؛ هرچند، روش های موثر حفظ سریع را آموزش می دهیم، مثل طرز ستفاده دیکشنری. آکادمی کتاب COLLOCATIONS IN USE را برای اسپیکینگ آیلتس انتخاب کرده است. و کتاب Vocabulary for IELTS را برای بالا بردن سطح واژگان به هدف مقابله با ریدینگ. بخش ریدینگ نیازمند سطح بالایی از واژگان است ولی در صحبت کردن شما نیازمند استفاده از کلمات پیچیده نیستید. اسپیکینگ باید طبیعی به نظر برسد. کلاس خصوصی آیلتس IELTS

تدریس خصوصی IELTS

به منظور تعیین سطح رایگان و مشاوره مهاجرت، شما می توانید همه روزه، حتی روزهای آخر هفته با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 02122040877