preloader
آموزش مجازی آیلتس

آموزش مجازی آیلتس به سه حالت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شوند. اگر قصد دارید در مدت کوتاه برای آزمون آیلتس آماده شوید، ما کلاسهای خصوصی آیلتس را به شما پيشنهاد میکنیم؛ چنانچه تمايل دارید با هزينه مناسب نتیجه مورد نظر خود را در آزمون آیلتس بدست آورید، دوره‌ های نيمه خصوصی آیلتس مناسب شما می باشد؛ و اگر قصد دارید روی مهارت های چهارگانه آیلتس کار کنید دوره های گروهی آیلتس را به شما پیشنهاد میکنیم.

آموزش مجازی و کلاس آنلاین آیلتس با بهترین اساتید آیلتس در تهران

 

کلاس های مجازی و آنلاین آیلتس

قمیت استثنایی (شامل تخفیف) بدلیل حمایت از کمپین در خانه بمانیم و شکست کرونا

آموزش مجازی آیلتس با آکادمی زبان دید مخصوص همه افرادی است که اقدام به مهاجرت کرده‌اند و وقت زیادی برای از دست دادن ندارند. آموزش مجازی آیلتس در آکادمی زبان دید تفاوتی با دوره‌های حضوری آیلتس ندارد. برای شرکت در دوره آنلاین آیلتس، در ابتدا سطح شما مشخص می‌شود. سپس بر حسب سطح شما، تعداد جلسات تعیین می شود. اگر سطح شما مبتدی باشد، مسلماً انگلیسی عموعی شما نیز باید تقویت شود.

هزینه کلاس خصوصی برای 90 دقیقه: 150 هزار تومان

آکادمی آیلتس دوره های نیم خصوصی ۲ الی ۴ نفره را با قیمت های فوق العاده استثنایی با خبره ترین اساتید برای شما ارائه می دهد. کیفیت این دوره های کمی از دوره های خصوصی ندارد و در اصل شما با پرداخت تقریبا یک سوم هزینه دوره های خصوصی برای هر جلسه با سرعت و کیفیت تقریبا برابر با کلاس خصوصی آیلتس به هدف خود نائل می شوید.
هزینه دوره های نیم خصوصی 4 نفره برای هر نفر: 50 هزار تومان

 

منابع اصلی آیلتس دید

منابع تدریس آنلاین آیلتس

موسسه زبان دید برای تسریع در بالا بردن سطح اولیه شما، از سری کتاب‌های Mindset for IELTS که چاپ ۲۰۱۸ کمبریج می‌باشند استفاده می‌کند. این سری کتاب‌ها ادغام فوق‌العاده‌ای از مهارت‌های آیلتس و زبان عمومی‌اند. هرچند، اگر سطح زبان شما بسیار مبتدی باشد، یک دوره فوق فشرده زبان عمومی با استفاده از کتاب‌های American English File خواهید داشت. برای اطلاعات کامل از منابع آزمون آیلتس، روی این لینک کلیک کنید.

 

اهداف آموزش مجازی و کلاس‌های آنلاین آیلتس

- در دوره‌های آموزش مجازی آیلتس، آکادمی دید هر ۴ مهارت Reading ،speaking ،writing و listening شما را پوشش می‌دهد.

تقویت مهارت های آیلتس با کلاس های آنلاین آیلتس آکادمی

- آموزش مجازی آیلتس مبتنی بر جدیدترین منابع وسوالات آزمون ماه‌های اخیر است. مثلاً در این لینک، ما برخی از سوالات اسپیکینگ آیلتس چند ماه اخیر را جمع‌آوری کرده و پاسخ‌های حرفه‌ای به آن‌ها داده‌ایم.

- وجه‌تمایز موسسه زبان دید در این است که در کنار بالابردن مهارت زبان انگلیسی شما، اطلاعات عمومی مرتبط با آزمون آیلتس را هم به شما آموزش می‌دهد. به طور مثال، در بخش تسک 2 رایتینگ آیلتس که یکی از سخت‌ترین بخش‌ها تلقی می‌شود، شما با موضوعات عجیبی روبرو می‌شوید.

مثلاً:

 مشکلات محیط‌زیستی (Environmental Issues)، پدیده‌های دنیای پسامدرن مثل مصرف‌گرایی (consumerism) و مدیا یا جهانی‌سازی (globalization). حتی موضوعات بسیارعجیبی مثل مزایا و معایب فضا‌نوردی (space exploration). باید 250 الی 300 کلمه با پاراگراف‌بندی منسجم، گرامر و لغت‌های مناسب با موضوع بنویسید. تخصص ما در این است که در 15 ساعت رایتینگ تخصصی آیلتس و مهارت‌های دیگر مثل اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ با دراختیار گذاشتن مقالات مرتبط با هر موضوع، شما را با تمامی موضوعات آشنا کنیم.

دوره‌های خصوصی آیلتس را برای شما با درنظرگرفتن وقت و شرایط مهاجرتی شما متخصصانه و با درایت و دقت طراحی میکنیم. مثلاً اگر به دنبال مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری هستید، ما می‌دانیم نیاز دقیق شما و نمره آیلتسی که می‌خواهید چیست. و اگر به دنبال کار یا تحصیل از طریق skilled worker هستید، امتیازهای دیگر شما را بررسی کرده و نمره‌ای که می‌خواهید را تشخیص می‌دهیم و بر حسب آن کلاس را برای شما طراحی می‌کنیم.

در این دوره‌ها تکنیک‌های نمره آور که مطابق با جدیدترین استانداردهای آزمون IELTS هستند را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

در آموزش مجازی آیلتس، با جدیدترین نمونه سوالات آیلتس، حتی سوالات 2019، با تمرین و تکرار زیاد آشنا خواهید شد.

۲ ماه قبل از آزمون آیلتس، شما را برای آزمون‌های ماک آیلتس آماده می‌کنیم تا برای آزمون اصلی آماده‌تر شوید.

 

 

کارنامه قبولی برخی از زبان آموزان آکادمی زبانها و آیلتس دید

 


مشاوره و ثبت نام

اگر وقت شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید، به هیچ‌عنوان نگران نباشید. آکادمی زبان دید در آموزش مجازی آیلتس در وهله اول با در نظر گرفتن تلاش و انگیزه شما و در وهله دوم با به‌کارگیری از خبره‌ترین اساتید که از بهترین‌های تهران هستند موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد دوره های آیلتس روی لينک های زیر کلیک کنید :

دوره های خصوصی آیلتس

دوره های نيمه خصوصی آیلتس

دوره های گروهی آیلتس 

برای کسب اطلاعات تکمیلی، با آکادمی تماس حاصل فرمائید.

تماس با آکادمی زبانها و آیلتس دید


Scroll to Top