preloader
دوره های نیمه خصوصی آیلتس

آکادمی زبان ها و آیلتس دید با برگزاری دوره های نیمه خصوصی آیلتس فرصتی ایده‌آل در اختیار آن دسته از زبان آموزان عزیز قرار داده است که قصد دارند در زمان کم و با هزینه مناسب جهت شرکت در آزمون آیلتس آماده شوند.

دوره های نیمه خصوصی آیلتس

دوره های نیمه خصوصی آیلتس

تعداد زیادی از متقاضیان آیلتس هم زمان کافی برای شرکت در دوره های گروهی آیلتس را ندارند و هچنین به دنبال پرداخت شهریه ای معقول می باشند. لذا آکادمی زبان دید دوره های نیمه خصوصی آیلتس را برای این دسته از زبان آموزان طراحی کرده است. دوره های نیمه خصوصی آیلتس محبوب ترین و پر تقاضا ترین دوره آیلتس آکادمی دید می‌باشد.

 

نحوه برگزاری کلاسهای نیمه خصوصی آیلتس

این کلاسها به صورت فشرده (هفته ای دو جلسه 1.5 ساعته) و فوق فشرده (هفته ای سه جلسه 1.5 ساعته) برگزار می‌شوند. در این کلاسها فقط و فقط ۳ نفر شرکت می‌کنند و نفر دیگری به کلاس اضافه نخواهد شد، لذا اساتید آیلتس آکادمی زبان دید به راحتی می توانند به صورت انحصاری زمان کافی جهت ارتقا هر ۴ مهارت آیلتس زبان آموزان صرف کنند. شایان به ذکر است اکثر داوطلبان آیلتس که در این دوره ها شرکت کرده اند توانسته اند نمره دلخواه خود را در آزمون IELTS کسب کنند. هزینه هر جلسه از دوره های نیمه خصوصی آیلتس به ازای هر شخص فقط و فقط 50.000 تومان می باشد.

 

منابع دوره های نیمه خصوصی آیلتس

در این دوره ها روی سری کتاب های Mindset for IELTS کار می‌شود. علاوه بر این کتاب ها، جزوات آموزشی آیلتس که توسط دپارتمان آیلتس آکادمی زبان دید طی چندین سال تجربه مهیا گردیده است در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار می‌گیرد. در این کلاسها مقاله های رایتینگ زبان آموزان به صورت رایگان برگزار می‌شود و در پایان دوره یک آزمون آزمایشی IELTS به صورت رایگان برگزار می‌شود.


برای مطالعه بیشتر در خصوص نحوه و کیفیت برگزاری دوره های خصوصی و نیمه خصوصی آیلتس آکادمی لینک های زیر را دنبال کنید :

نگاهی کنیم به آموزش خصوصی دید

تدریس خصوصی آیلتس – کسب نمره 7 در 6 ماه

تدریس خصوصی آیلتس در منزل شما


Scroll to Top