preloader
آیلتس ایندیکیتور

آیلتس ایندیکیتور

آیلتس ایندیکیتور (IELTS Indicator) آزمون آنلاین جدیدی است که در آرامش خانه خود می توانید در آن شرکت کنید. با داشتن مدرک آزمون IELTS Indicator ، شما میتوانید در این شرایط کرونا، به تحصیلات خود در موسسات عالی ادامه دهید. 

این آزمون یک بار در هفته در دسترس است و هر چهار مهارت را در بر می گیرد: لیسنینگ ، ریدینگ ، رایتینگ و اسپیکینگ. این آزمون از سوالات آزمون زنده استفاده می کند و توسط ممتحن های آیلتس نمره دهی می شوند.

در طی هفت روز از شرکت در آزمون آیلتس ایندیکیتور ، برای هر بخش نمره مشخص و نمره کلی دریافت خواهید کرد. توجه به این نکته مهم است که آیلتس ایندیکتور جایگزین آزمون حضوری آیلتس نمی شود. شرکت کننده آزمون ممکن است لازم باشد پس از از سرگیری آزمون، آزمون حضوری آیلتس را در یک مرکز آزمون انجام دهد تا شرایط دانشگاه یا را برآورده کند.
لطفا توجه داشته باشید که ielts Indicator برای مهاجرت به استرالیا ، کانادا یا نیوزیلند پذیرفته نیست.

مزایای آیلتس ایندیکیتور برای شرکت کنندگان در آزمون

آزمون آیلتس ایندیکیتور به شما فرصتی می دهد تا توانایی خود را در لیسنینگ ، ریدینگ ، رایتینگ و اسپیکینگ بسنجید. آیلتس ایندیکیتور را می توان از خانه خود شرکت کرد ، در حالی که آزمون آیلتس حضوری در برخی از مکان ها به حالت تعلیق درآمده است.
بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزشی از IELTS Indicator برای اهداف برنامه استفاده می کنند.

آیلتس ایندیکیتور یک محصول رسمی آیلتس است که می توانید به آن اعتماد کنید.

برای دانشگاه ها و موسسات عالی

این یک روش عالی برای سنجش لیسنینگ ، ریدینگ ، رایتینگ و اسپیکینگ انگلیسی دانشجویان احتمالی است.
آزمون IELTS Indicator از سوالات رسمی آزمون آیلتس استفاده می کند و با استفاده از معیارهای آزمون آیلتس توسط بازرسان واجد شرایط آیلتس استاندارد سازی می شود.
این آزمون برای مدت محدود در مکان های خاصی که در حال حاضر آزمون آیلتس به دلیل Covid-19 به حالت تعلیق درآمده است ، در دسترس است.

عملکرد این آزمون چگونه است؟

آیلتس ایندیکیتور را می توانید در هر رایانه رومیزی یا لپ تاپ مناسب با دسترسی مطمئن به اینترنت قرار دهید.

شما باید لیسنینگ ، ریدینگ و رایتینگ را در یک جلسه کامل کنید. آزمون اسپیکینگ یا چند روز قبل یا بعد از آزمون لیسنینگ ، ریدینگ و رایتینگ برگزار می شود.

آیلتس ایندیکیتور را در کجا ها میتوانید شرکت کنید؟


Afghanistan, Angola, Argentina, Belgium, Benin, Bhutan, Brazil, Burundi, Cameroon, Chile, Cote d'Ivoire, Cuba, Czech Republic, Democratic Republic of the Congo, Djibouti, Dominican Republic, Ethiopia, Faroe Islands, France, India, Israel, Kenya, Kuwait, Latvia, Lesotho, Liberia, Lithuania, Luxembourg, Madagascar, Maldives, Mauritania, Mauritius, Mozambique, Myanmar, Namibia, Paraguay, Peru, Philippines, Romania, Somalia, Swaziland, Tajikistan, Tanzania, Turkmenistan, Uganda, United Kingdom, United States of America, Venezuela and Zambia.

آنچه برای شرکت در آزمون خود نیاز دارید:

یک فضای آرام و راحت
لپ تاپ یا رایانه رومیزی (فقط Mac یا PC - نمی توانید IELTS Indicator را در تلفن همراه بگیرید)
رایانه ای که حداقل و توصیه شده سیستم را برآورده می کند
یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد
امکان بارگیری و نصب پورتال آزمون Inspera (IEP)
هدفون سیمی یا بی سیم (برای کیفیت خوب صدا در هنگام تست گوش دادن)
یک دوربین وب کار
برنامه زوم روی لپ تاپ تان.

قبل از اینکه آزمون آیلتس ایندیکیتور را رزرو کنید ، مواردی وجود دارد که باید بدانید:

کارت اعتباری صادر شده داخلی و بین المللی پذیرفته است
کارت های VISA ، Master Card ، JCB ، Diners International ، Discover ، American Express ، Apple Pay و Google Pay مورد قبول است
اگر کارت اعتباری صادر شده محلی دارید ، باید قبل از پرداخت با بانک خود تماس بگیرید
لازم است قبل از پرداخت به بانک خود در مورد تراکنش اطلاع دهید زیرا این کار به عنوان پرداخت بین المللی تلقی می شود
هزینه آزمون باید به دلار آمریکا پرداخت شود
اطمینان حاصل کنید که بودجه کافی برای پوشش هزینه آزمون را در اختیار دارید.
بعد از رزرو تست:
اگر می خواهید تاریخ آزمون خود را به روز بعد به تعویق بیاندازید ، ثبت نام خود را لغو کنید / درخواست بازپرداخت کرده ، اطلاعات شخصی خود را اصلاح کنید (ثبت نام پس از آزمون) ، یک فرم رضایت جزئی ارائه دهید یا از هرگونه پشتیبانی فنی بخواهید ، می توانید با پر کردن یک فرم آنلاین این کار را انجام دهید.


Scroll to Top