preloader
کلاس های بحث آزاد انگلیسی و تحلیل و بررسی فیلم

کلاس Free Discussion - کلاس‌های بحث آزاد زبان انگلیسی و تحلیل و بررسی فیلم

موضوعاتی که در کلاس‌های بحث آزاد انگلیسی و تحلیل و بررسی فیلم پوشش داده می شوند دارای تنوع بسیار بالایی هستند. مباحث فقط محدود به رویکردهای نظری نیستند، بلکه علمی هم هستند. نتیجه مثبت کلاس‌های بحث آزاد انگلیسی و فیلم بسیار بالا بوده که باعث شده افراد بسیاری ترغیب شده و در این کلاس‌ها شرکت کنند. مثلاً، آخرین جلسه از آخرین دوره نقد و بررسی فیلم، شرکت کنندگان بسیار زیادی را جذب کرد. این جلسه درباره تحلیل فیلم جنجالی Inception بوده است.

کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم

 

به کاربردن ساختارها و کلمات منفعل در کلاس‌های بحث آزاد انگلیسی، تحلیل و بررسی فیلم

بسیاری از شما  کلی واژگان و گرامر پیشرفته می‌دانید ولی کاربرد بداهه آن‌ها در اسپیکینگ برایتان دشوار است. در کلاس‌های بحث آزاد فرصت زیادی برای به کار بردن آن‌ها دارید.

در کلاس‌های فیلم انگلیسی و بحث آزاد، اساتید باسواد ما، شما را ترغیب به استفاده کردن این واژگان و گرامرها می کنند. اگر در کاربرد این‌ها اشکال داشته باشید، اساتید فوق حرفه ای دید اشکالات شما را تصحیح و رفع می کنند.
 

 

بحث آزاد انگلیسی و تحلیل و بررسی فیلم و آزمون تافل و آیلتس

چون در هر جلسه بحث آزاد انگلیسی، روی یک موضوع خاص تمرکز می‌کنیم، شما با اصطلاحات و واژگان آن موضوع آشنا می‌شوید‌. حالا این کلاس‌ها چه تاثیر مثبتی بر آزمون آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) دارند؟

مثلاً در بخش رایتینگ تسک 2 آیلتس یا پارت 3 اسپیکینگ آیلتس، سوالات تخصصی می‌شوند. ممکن است سوالی مربوط به global warming یا consumerism باشد. این نوع مباحث جامعه شناختی یا محیط زیستی نیازمند دانش عمومی هستند. این‌ها مباحث چالش برانگیزی هستند که مستلزم مطالعه و دانش قبلی‌اند. نمره بالا گرفتن در آزمون‌هایی مثل آیلتس آکادمیک و تافل آسان نیست. از این‌رو، موضوعی بودن کلاس‌های Free Discussion برای متقاضیان آزمون‌های آیلتس و تافل کمک بزرگی است.

 

سطح مناسب برای شرکت در کلاس‌های بحث آزاد انگلیسی

حداقل سطح مورد نیاز برای شرکت در دوره‌های Free Discussion، سطح پیشرفته (Advanced) یا متوسط به بالاست (Upper-Intermediate). برگزاری کلاس‌ها بستگی به استقبال در آن دوره زمانی نیز دارد. آکادمی زبان دید، هر هفته معمولاً یک الی ۲ جلسه Free Discussion برگزار می‌کند. ترم‌ها 10 جلسه ای است و شهریه 250000 تومان می باشد.

 

کلاس های بحث آزاد انگلیسی و تحلیل و بررسی فیلم

Blue Jasmine

 

در آکادمی زبان دید کلاس‌های زبان Free Discussion یا بحث آزاد انگلیسی و تحلیل و بررسی فیلم به‌صورت منظم و منسجم دایر است. برای کسب اطلاعات تکمیلی، ثبت نام و مشاوره با کارشناسان ما با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:

شماره تماس: 09036272975

اگر مایل هستید تا 7 روش حرفه‌ای برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم را یاد بگیرید، این مقاله را بخوانید. همچنین در این مقاله 3 روش تکمیلی برای یادگیری زبان از طریق فیلم را مورد بررسی قرار داده ایم.

 

Scroll to Top