کلاس آیلتس – آموزش آیلتس – آموزش IELTS

کلاس آیلتس – آموزش آیلتس – آموزش IELTS

کلاس آیلتس به صورت خصوصی و نیمه خصوصی با آکادمی دید

آکادمی زبان دید با مدیریت حرفه‌ای، و اساتید دلسوز، با سواد و با پشتکار کلاس‌های آیلتس و زبان انگلیسی عمومی را از سطوح پایین تا پیشرفته برگزار می‌‌کند.

 

چرا کلاس آیلتس؟ آیلتس و مهاجرت

کلاس های آیلتس برای مهاجرت

امروزه دغدغه اخذ مدرک آزمون آیلتس ذهن بسیاری از افراد را پر کرده است. افرادی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و غیره را دارند، کسب مدرک آیلتس اولویت اول آن‌ها است.

کادر حرفه‌ای موسسه زبان دید از همان ابتدای ثبت نام کلاس آیلتس، مشاوره‌ حرفه‌ای به شما ارائه می‌دهد و مسیر صفر تا صد شما را ترسیم می‌کند. مثلاً اگر متقاضی مهاجرت از طریق کار هستید، امتیاز‌های دیگر شما را مثل سن، مدرک، سابقۀ بیمه و غیره را در نظر می‌گیریم. و با توجه به امتیازات، نمره مورد نیازتان را به شما می‌گوییم. با در نظر گرفتن نمره، شما را در مناسب‌ترین کلاس آیلتس ثبت‌نام نموده تا وقت شما تلف نشود.

 

کلاس آیلتس، گروهی، خصوصی یا آنلاین؟

اگر امور مهاجرتی خود را سریع‌تر جلو برده‌اید و آخرین قدم اخذ مدرک آیلتس است، پس کلاس آیلتس خصوصی بهتر است. مثلاً، برای تحصیلات عالی خود از دانشگاهی بورسیه تحصیلی گرفته‌اید، و باید در کمتر از ۵ ماه مدرک آیلتس خود را تحویل دهید. در اینصورت، ما به شما کلاس خصوصی آیلتس در منزل را توصیه می کنیم.

 

کلاس خصوصی آیلتس در منزل یا محل کار شما

کلاس ها و تدریس خصوصی آیلتس

به منظور راحتی و آرامش شما، آموزشگاه زبان دید، آپشن مدرس خصوصی آیلتس در محل را دارد. با هزینه بسیار مناسب، شما می‌توانید از شر ترافیک و مشکلات دیگر خلاص شده و در آرامش منزل یا محل کار خود از مدرسین حرفه‌ای ما بهره ببرید. همچنین برای خانم ها، آپشن مدرس آیلتس خانم را داریم. کلاس آیلتس

 

کلاس‌های گروهی آیلتس و زبان انگلیسی

کلاس‌های گروهی برای افرادی مناسب است که قصد دارند در هزینه خود صرفه‌جویی کنند و وقت کافی هم دارند. البته، کلاس‌های فشرده زبان انگلیسی آکادمی دید، کلاً 4.5 ماه می‌باشد. دوره‌های فشرده زبان انگلیسی با بهره مندی از کتاب‌های American English File پیش دوره‌های خوبی برای شروع کلاس آیلتس می‌تواند باشد.

 

منابع کلاس آیلتس و پیش آیلتس (Pre-IELTS)

اگر سطح زبان شما مبتدی باشد، در ابتدا کتاب‌های 1 و 2 American English File را باید طی کنید. کتاب Vocabulary in Use: elementary, Pre-Intermediate را نیز باید به صورت خود‌خوان بخوانید.

 

منابع آمادگی آزمون آیلتس


اگر به گرامر‌ها و واژگان این کتاب ها تسلط داشته و نمره خوب کسب کردید، دوره‌های آیلتس با کتاب‌های Mindset for IELTS شروع می‌شود. این سری کتاب‌های آیلتس چاپ 2018 انتشارات کمبریج است. برای افرادی که هنوز به سطح پیشرفته نرسیده‌اند، این کتاب ادغام خوبی از زبان انگلیسی عمومی و تکنیک‌ها، نکات و تمرین‌های آیلتس می‌باشد.
سری کتاب‌های Vocanulary for IELTS و Grammar for IELTS نیز انتخاب ما برای واژگان و گرامر است. البته برای بهبود اسپیکینگ، کتاب Collocations in Use Intermediate نیز به کار می‌رود. برای اطلاع از منابع کلی روی این لینک کلیک کنید. کلاس آیلتس

 

آیلتس آکادمیک یا جنرال

اگر متقاضی مهاجرت از طریق تحصیل هستید، شما قطعاً به کسب مدرک آیلتس آکادمیک نیاز دارید. در صورتی که شما قصد مهاجرت از طریق کار یا سرمایه‌گذاری را دارید، باید آیلتس جنرال مد نظر شما باشد. با در نظرگرفتن نیاز شما، منابع و برنامه کلاس ها ممکن است تغییراتی داشته باشند.

چون کلاس آیلتس انتخاب جدی است، توصیه ما تعیین وقت مشاوره رایگان است. کلاس‌های آنلاین آیلتس نیز می‌تواند مناسب افرادی باشد که وقت کم دارند یا در شهرستان هستند.


برای اطلاع از برگزاری کلاس آیلتس، خصوصی، عمومی و غیره با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:

 شماره تماس: 02122040877 | 02122040853