کلاس مکالمه زبان انگلیسی

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

کلاس مکالمه زبان انگلیسی با استفاده از کتاب های American English File

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان بین المللی دید با استفاده از سری کتاب های محبوب American English File که از انتشارات موفق آکسفورد است  تدریس می شود. یکی از دلایل محبوبیت این کتاب ها، مکالمه محور بودن و همچنین شنیداری محور بودن (Speaking and Listening-based) آن ها می باشد. هر درس این کتاب به موضوع مختلف تقسیم شده است و در پایان هر 2 درس یک ویدئو آموزشی وجود دارد که شما را دقیقا با انگلیسی روزمره و واقعی که در انگلستان و آمریکا صحبت می شود  آشنا می کند.

هرچند، این کتاب ها صرفا مختص اسپیکینگ نیستند، بلکه مهارت های خواندن و درک مطلب (Reading)، نوشتاری (writing) شما را نیز تقویت می کنند. اساتید دید برای اینکه اطمینان حاصل کنند که شما مقوله گرامری هر درس را درست و صحیح فراگرفته اید، از DVD های تخصصی English Today نیز استفاده می کنند زیرا ویدئو و فیلم، یکی از بهترین راه های آموزش زبان انگلیسی است.

منابع کلاس مکالمه زبان انگلیسی

کلاس مکالمه زبان انگلیسی با استفاده از کتاب های American English File

کلاس مکالمه زبان انگلیسی برای آیلتس

برای آن دسته  افرادی که هدف مهاجرت در سر دارند و هم باید مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و هم مدرک آزمون آیلتس (IELTS) را کسب کنند، کلاس مکالمه زبان انگلیسی آکادمی دید گزینه ای خوبی می تواند باشد. شما برای اخذ مدرک آیلتس 6 ترم فشرده Pre-IELTS را با کتاب های American English File باید سپری کنید و 6 ترم دوره های آیلتس را با کتاب های Mindset for IELTS. همچنین، در پایان هر ترم دوره های آیلتس، 12 ساعت ورکشاپ مازاد برای 4 skill آیلتس (Speaking, Listening, Reading, Writing) و 4 ساعت امتحان ماک آیلتس اختصاص داده می شود.

منابع کلاس ها و دوره های مکالمه زبان انگلیسی برای آیلتس

 

اساتید حرفه ای با سابقه فوق العاده تدریس

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید با اساتیدی تدریس می شود که از دانشگاه های معتبر تهران مدرک منحصر آموزش زبان انگلیسی و یا ادبیات زبان انگلیسی را کسب نموده اند. برای ارائه بهترین نمونه کیفیت تدریس زبان انگلیسی، همه اساتید ما دوره های TTC را گذرانده اند.

 

کلاس مکالمه زبان انگلیسی – انواع دوره ها

دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان دید دارای تنوع بالایی هستند. شما می توانید بر اساس شرایط خاص خود، کلاس مکالمه زبان انگلیسی خود را انتخاب کنید.

 

کلاس های فوق فشرده مکالمه زبان انگلیسی

این دوره ها، همه روزه از روز های چهارشنبه تا پنجشنبه، روزی 3 ساعت برگزار می شوند.

طول کل دوره از مبتدی تا پیشرفته: 4 ترم

طول هر ترم: 30 جلسه، هر جلسه یک ساعت و نیم

شهریه هر ترم: 500 هزار تومان کلاس مکالمه زبان انگلیسی

کلاس فشرده مکالمه زبان انگلیسی

کلاس فشرده مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

 

کلاس های نیمه فشرده مکالمه زبان انگلیسی

این دوره های دو الی سه روز در هفته یا در روز های فرد یا روزهای زوج برگزار می شوند.

طول کل دوره از سطح ابتدایی تا پیشرفته: 8 ترم | اگر سطح شما خیلی مبتدی باشد، با کتاب American English File: Starter استارت باید بزنید.

شهریه هر ترم: 250 هزار تومان کلاس مکالمه زبان انگلیسی

 

کلاس های مکالمه زبان مخصوص شاغلین

ما برای افرادی که تایم محدودی دارند، بخصوص شاغلین کلاس مکالمه زبان انگلیسی خاص در نظر داریم. این دوره های روز های آخر هفته، پنجشنبه ها یا جمعه ها، بصورت 3 جلسه با یک ربع فاصله بین هر جلسه تدریس می شوند.

طول کل دوره: 8 ترم، 15 جلسه یک ساعت و نیم

270 دقیقه در یک روز

شهریه هر ترم: 300 هزار تومان کلاس مکالمه زبان انگلیسی

 

کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

دوره های خصوصی ما نیز گزینه خوبی برای افرادی است که دوست دارند با سرعت بالاتر به نتیجه برسند. تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت 1 الی 4 نفره برگزار می شود. از مزیت های کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی انعطاف پذیری در زمان برگزاری کلاس است؛ یعنی این شما هستید که تاریخ و حتی مکان برگزاری کلاس ها را تعیین می کنید. کلاس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا محل کار آپشن فوق العاده ای برای کسانی است که قصد یادگیری سریع با بازده بالا را دارند. کلاس مکالمه زبان انگلیسی

 

کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی

نتیجه مثبت کلاس های بحث آزاد انگلیسی و فیلم بسیار بالا بوده که باعث شده افراد بسیاری ترغیب شده و در این کلاس ها شرکت کنند.

کلاس های بحث آزاد زبان و تحلیل و بررسی فیلم های متنوع


برای اطلاعات بیشتر از نحوه و تاریخ برگزاری کلاس ها، همچنین تعیین سطح رایگان، و مشاوره مهاجرت، همه روزه، حتی روزهای تعطیل می توانید با ما تماس بگیرید.

آکادمی زبان دید با کادری دلسوز، مدیریت قوی، پیگیر و همچنین اساتید با سواد و متعهد به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران به شما ضمانت نامه کتبی نیز ارائه می دهد تا به شما اطمینان نتیجه مثبت را دهد.