کلاس زبان انگلیسی در تهران

کلاس زبان انگلیسی در تهران

کلاس زبان انگلیسی | تدریس زبان انگلیسی، آمادگی آزمون تافل، آیلتس، PTE

موسسه بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید، حرفه‌ای‌ترین دوره‌های تدریس زبان انگلیسی را با اهداف متفاوت ارائه می‌دهد. این روزها اکثر افراد در ایران دغدغه اخذ مدرک آیلتس را برای مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و غیره در سر دارند. شما نیز ممکن است جز افرادی باشید که دغدغه گرفتن مدرک آیلتس، تافل، PTE، CElPIP و غیره را داشته و قصد دارید با سرعت بالا پیشرفت خود را حس کنید.

 

منابع آموزش و آمادگی آزمون آیلتس

چنان‌چه به‌دنبال بهترین استاد خصوصی زبان انگلیسی در تهران بوده، یا بهترین کلاس آیلتس در تهران و به نتیجه نرسیده و مأیوس شده‌اید، خبر خوبی برای شما داریم: آکادمی دید متشکل از خبره‌ترین اساتید زبان انگلیسی و آیلتس، دارای مدرک ارشد و دکتری از برترین دانشگاه‌های تهران بوده که دوره‌های TTC بین‌المللی را گذرانده و دارای حداقل 8 سال سابقه تدریس حرفه‌ای هستند.

 

تدریس خصوصی وتضمینی زبان انگلیسی

آکادمی دید، دوره‌ها و پکیج‌های متنوعی را برای افرادی با اهداف متفاوت طراحی کرده است. با هدف تضمین کیفیت آموزشی، افرادی که تدریس زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند، در صورت عدم‌رضایت از کلاس، انتخاب تعویض استاد تا 2 مرتبه را دارند. همچنین، تدریس زبان انگلیسی در آکادمی دید به همراه ضمانت‌نامه کتبی بوده و در صورت عدم‌موفقیت، هزینه به زبان‌آموز عودت داده می‌شود. حال، نگاهی به انواع دوره‌های تدریس زبان انگلیسی بیاندازیم.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و محل کار

 

انواع دوره‌های تدریس زبان انگلیسی

دوره‌های فوق‌فشرده زبان انگلیسی

دوره های فوق فشرده زبان انگلیسی

همان‌طور که از اسم این دوره تدریس زبان انگلیسی پیداست، تعداد ساعات این دوره‌ها در طول هفته بالا است؛ این دوره‌ها مختص افرادی است که قصد دارند هرچه سریع‌تر برای آزمون‌های بین‌المللی به‌منظور مهاجرت یا آمادگی آزمون‌هایی چون MSRT (آزمون زبان دکتری داخل ایران) آماده شوند. اگر جزء این دسته از افراد هستید که هر روز حداقل 3 الی 4 ساعت می‌توانید وقت خود را به مطالعه اختصاص دهید، با خیال راحت می‌توانید به سمت تدریس زبان انگلیسی به صورت فوق‌فشرده بیایید. این دوره‌ها 3 جلسه 3 ساعته در هفته بوده و اساتید با شما سری کتاب‌های American English File و ویدئو‌های مکمل English Today را کار می‌کنند.

 

دوره‌های فشرده زبان انگلیسی

تدریس زبان انگلیسی به صورت فشرده کلاً 6 ساعت در هفته بوده و با در نظر گرفتن تایم خالی زبان آموز، کلاس‌ها ممکن است به صورت 3 جلسه 2 ساعته، یا 2 جلسه 3 ساعته تشکیل شود.

 

دوره‌های عادی زبان انگلیسی

این دوره‌ها مختص افرادی است که زمان کافی برای یادگیری داشته و قصد دارند در آرامش کامل، بدون استرس و عجله به اهداف خود برسند. دوره‌های عادی به صورت 2 جلسه یا 3 جلسه 90 دقیقه‌ای در هفته تشکیل می‌شوند.

 

دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی

کلاس ها و دوره های آنلاین زبان انگلیسی

کلاس آنلاین بهتر است یا کلاس خصوصی آیلتس IELTS؟
 از دیدگاه آکادمی زبان دید، کلاس‌های آنلاین با کلاس‌های حضوری تفاوتی ندارند فقط به لحاظ قیمتی با هم متفاوت هستند . کلاس‌های آنلاین از طریق اسکایپ و واتس اپ یا نرم‌افزارهای دیگر برگزار می‌گردد. منابع آزمون آیلتس در این دوره نیز یکسان هستند.
هزینه دوره های آنلاین: ۱۲۰ هزار تومان
هزینه دوره های خصوصی: ۱۵۰ هزار تومان

 

تدریس زبان انگلیسی در منزل یا محل کار

به‌منظور سهولت و راحتی زبان‌آموزان عزیزان، تیم دید، اساتید خانم و آقا را به منزل و محل کار اعزام می‌کند.

 

کتاب‌های اصلی و مکمل که در آکادمی زبان دید تدریس می شود:

* American English File 1-5
* Grammar In Use Series
* Vocabulary In Use Series
* Collocations in Use
* کتاب‌های آموزشی Mindet For IELTS و Cambridge IELTS برای متقاضیان آزمون آیلتس

منابع آزمون آیلتسمنابع آمادگی آزمون آیلتسکتاب english collocations in useکتاب english vocabulary in useکتاب english grammar in use

 


تیم پشتیبانی دید

تیم پشتیبانی آکادمی زبانها و آیلتس دید

گروه زبان انگلیسی دید، با پشتیبانی و کادر حرفه‌ای سعی دارد رضایت و پیشرفت زبان‌آموزان را به‌صورت هفتگی تضمین کند. لازم به ذکر است که در این مجموعه، تعیین سطح و مشاوره قبل از ثبت‌نام به‌صورت رایگان انجام می‌پذیرد تا بهترین و مناسبت‌ترین دوره تدریس زبان انگلیسی تضمین شود.


تماس با کارشناسان تیم دید

به‌منظور کسب اطلاع و آگاهی دقیق و کامل از دوره‌های تدریس زبان انگلیسی و کلاس آیلتس ، و مشاوره مهاجرت و تعیین سطح رایگان قبل از ثبت نام، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

021-22040877 --- 021-22040853