preloader
کلاس MSRT

چرا کلاس MSRT آکادمی دید

آکادمی بین‌المللی دید متشکل از کادری قوی و مدرسین حرفه‌ای، تخصصی‌ترین کلاس MSRT را در تهران برگزار می‌کند. بخش بزرگی از آزمون MSRT تستی است و شبیه کنکور است. از این‌رو، اساتید انتخابی ما رتبه‌های برتر کنکور دانشگاه تهران، بهشتی و علامه هستند که با زیر و بم این آزمون‌های تستی کاملاً آشنا هستند.
اولین دلیلی که کلاسِ MSRT آموزشگاه زبان دید را از موسسات دیگر متمایز می‌کند اساتید حرفه‌ای هستند که در کنار ۸ سال سابقۀ تدریس در زمینه MSRT، استاد فوق‌حرفه‌ای آیلتس و مکالمه انگلیسی در حد یک فرد انگلیسی‌زبانند.
فراموش نکنید که بخشی از آزمون MSRT شنیداری است. یعنی برای شما فایل صوتی پخش می‌شود که باید گوش داده و به دسته‌ای از سوالات پاسخ دهید. اساتید ما قوانین تلفظی را به شما آموزش می‌دهند که باعث تقویت لهجه شما می‌شود. در کنار آموزش مهارت‌های دیگر، فایل‌های صوتی مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهند تا کم کم گوش شما به انگلیسی عادت کند.
از مزایای دیگر تشکیل دوره‌های آزمون MSRT معرفی منابع جدید و آپدیت شده است.

چرا آزمون MSRT

 

 

انواع کلاس‌های MSRT

آکادمی دید تنوع بالایی در تشکیل کلاس MSRT دارد. اگر آزمون MSRT شما نزدیک است و باید سریعاً آماده شوید، کلاس‌های فوق‌فشرده از شنبه تا چهارشنبه برگزار می‌شود. مدت زمان هر جلسه ‌کلاس فوق فشرده MSRT سه ساعت می‌باشد.
اگر شاغل هستید و در طول هفته وقت شرکت در تدریس خصوصی MSRT را ندارید، امکان شرکت در کلاس‌های پنجشنبه و جمعه برای شما نیز هست.
کلاس آنلاین MSRT نیز می‌تواند مخصوص آن دسته عزیزانی باشد که در شهرستان بوده و فرصت شرکت حضوری در کلاس‌های MSRT را ندارند.
شما همچنین می‌توانید گزینه تدریس خصوصی MSRT در منزل و محل کار را انتخاب کنید. ما با اعزام اساتید به منزل و محل کار، آسودگی و راحتی در آموزش با بازخورد بالا را برای شما تضمین می‌کنیم.

 

مزایای کلاس خصوصی MSRT

چنانچه از تدریس استاد و پیشرفت خود رضایت ندارید، می‌توانید تا 2 مرتبه استاد خود را تعویض کنید.
کادر آکادمی دید به‌صورت متداول پیشرفت و رضایت شما را رصد کرده تا اطمینان حاصل شود که شما در آخر دوره MSRT، نمره قبولی را خواهید گرفت.


تماس با ما

به منظور مشاوره تخصصی کلاس MSRT و تعیین سطح دقیق زبان انگلیسی، همه روزه می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:09036272975

آکادمی زبان دید سال هاست که کارنامه درخشانی در زمینه آزمون های دکتری تخصصی با اساتید فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر تهران و دنیا کسب کرده است.


Scroll to Top