preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
روش قدم به قدم روان صحبت کردن زبان انگلیسی در 10 روز

روش قدم به قدم روان صحبت کردن زبان انگلیسی در 10 روز

زبان انگلیسی از پیش به یکی از مهم ترین جوانب زندگی تبدیل شده است؛ و صحبت کردن آن برای عده ای کمی مشکل است. بنابراین سوال بسیاری از افراد این روزه این است که "چگونه انگلیسی را بطور روان صحبت کنیم؟"

اگر روش قدم به قدم ما را دنبال کنید متوجه خواهید شد که این کار به هیچ وجه مشکل نیست. فقط کافی است راهنمایی ما را در این مقاله دنبال کنید.

قدم اول: روزنامه ها و ژورنال های چاپی یا الکترونیکی

چرا که آن ها منشا اساسی یادگیری زبان انگلیسی روزمره هستند. بنابراین باید روزنامه ها را روزنامه مطالعه کرده و کلمات آن ها را تمرین کنید.

قدم دوم: دیکشنری جیبی

حمل کردن یک فرهنگ لغت جیبی به هر جایی که در طول روز میروید بسیار آسان است. هر کلمه ای که ممکن است برایتان ناآشنا یا سخت بنظر برسد را سریع میتوانید از طریق فرهنگ لغت جیبی خود بررسی کنید.  برای کسب اطلاع از بهترین دیکشنری های انگلیسی ، وارد این لینک شوید.

قدم سوم: از انگلیسی در زندگی روزمره ی خود استفاده کنید

اگر در یادگیری هر چه سریع زبان انگلیسی بلند پرواز هستید باید از آن در زندگی روزمره ی خود حتی اگر در ابتدا سخت و پر از اشکال بنظر برسد و به مرور زمان شاهد پیشرفت سریع خود خواهید شد.

قدم چهارم: به آهنگ های انگلیسی گوش دهید

آهنگ های انگلیسی به یادگیری زبان انگلیسی شما کمک میکنند و یادگیری با آهنگ بسیار لذت بخش است. فقط کافی است متن آهنگ را پیش روی خود داشته باشید و آن را تمرین کنید.

فیلم های زبان اصل تماشا کنید

یکی از جذاب ترین کارها در روند یادگیری زبان انگلیسی تماشای فیلم های هالیوودی است و اگر فهم آن ها در ابتدا برایتان مشکل است از زیرنویس استفاده کنید.

قدم پنجم: به مکالمات زبان انگلیسی با دقت و علاقه گوش دهید

پیش از اینکه گوینده ی خوبی باشید باید شنونده ی مناسبی باشید. بنابراین سعی کنید یک گروه مکالمه با دوستان یا علاقه مندان به این زبان تشکیل دهید و گوش بدید و پاسخ دهید.

قدم ششم: به انگلیسی فکر کنید

برای اینکه زبان انگلیسی ملکه ی ذهن شما شود باید سعی کنید که حتی به انگلیسی فکر کنید و ذهنتان را پر از کلمات انگلیسی کنید و سعی کنید بصورت ذهنی با خودتان به انگلیسی صحبت کنید.

قدم هفتم: رمان و کتاب انگلیسی بخوانید

رمان های زبان انگلیسی شما را به دنیای واقعی و شیرین مکالمه ی انگلیسی میبرند و برای یادگیری این زبان بسیار مفید هستند.

قدم هشتم: به انگلیسی بنویسید

یک موضوع را انتخاب کنید و به انگلیسی درباره ی آن بنویسید. سپس متنتان را دوباره بخوانید و تا جایی که میتوانید ایرادهای خود را اصلاح کنید یا از یک فرد سطح بالاتر کمک بگیرید

 قدم آخر: تمرین منظم و مداوم

یک ضرب المثل انگلیسی میگویند "تمرین شما را بهتر و بهتر میکند." بنابراین تا جاییکه میتوانید تمرین کنید و ایرادهای خود را بررسی کنید، صدای خود را ضبط کنید و از هر روشی که با آن لذت میبرید برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید و بعد از مدت کوتاه خواهید دید که انگلیسی شما به چه اندازه پیشرفت کرده است.

از اشکالات خود ترسی نداشته باشید و از آن ها برای تمرین فردای خود درس بگیرید.

با آکادمی دید زبان انگلیسی خود را در کم ترین زمان به سطوح پیشرفته رسانده ودر آزمون های آیلتس، تافل و PTE و سایر آزمون های بین المللی به موفقیت برسید.


Scroll to Top
آیکون تماس با ما