کتاب‌ها و منابع آیلتس

منابع و کتاب‌های آیلتس

آکادمی دید با فراهم کردن توضیحات جامع درباره هر کتاب آیلتس، سعی دارد دید دقیقی نسبت به هرکتاب برای شما عزیزان فراهم کند تا انتخاب درست و مناسب را قبل از خرید یا دانلود هر کتاب داشته باشید. 

 

IELTS Preparation and Practice: Reading and Writing General Training Module

Wendy Sahanaya (نویسنده)

کتاب های آیلتس

این کتاب شما را کاملاً برای بخش‌های ریدینگ و رایتینگ آیلتس جنرال آماده می‌‌کند. این منبع آیلتس برای استفاده در کلاس درس و همچنین به‌صورت خودخوان فوق‌العاده می‌باشد. این کتاب فُرمت آزمون را برایتان نشان داده و مهارت‌های ضروری را برای بخش رایتینگ و ریدینگ بهبود می‌بخشد. تست‌های تمرینی، به‌همراه توصیف‌های گام به گام و پاسخ‌های نمونه تهیه شده‌اند. مولفان این کتاب ممتحن‌های مورد اعتبار آزمون آیلتس می‌باشند. 

لینک دانلود این کتاب
 

IELTS on Track – Test Practice: Writing – General Training

کتاب های آیلتس

شش تست رایتینگ آیلتس : 12 تَسک

این کتاب دربرگیرنده تمرین‌های متنوع برای آمادگی آزمون آیلتس، تست‌های کامل تمرین رایتینگ آیلتس و بخش‌ها و استراتژی‌های حرفهای است. این کتاب برای داوطلبانی نوشته شده است که قصد شرکت در آزمون آیلتس جنرال (General Training) را دارند تا بتوانند از طریق کار مهاجرت کنند. 

لینک دانلود این کتاب
 

Study Guide to the 404 Essential Tests for IELTS General Training Module – Workbook

دانلود کتابهای آمادگی آزمون آیلتس

این کتاب مخصوص افرادی است که قصد دارند هر چهار مهارت زبانی خود را برای آزمون آیلتس تقویت کنند. این کتاب تکنیک‌های ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ را قدم به قدم برای شما آموزش می‌دهد. این کتاب هم مخصوص مطالعۀ خودخوان بوده و هم می تواند در کلاس مورد استفاده قرار بگیرد.

لینک دانلود این کتاب


آکادمی آیلتس دید ارائه‌دهنده دوره‌های حرفه‌ای آیلتس می‌باشد.

پست های مرتبط