preloader
ویدئو آموزش رایتینگ جی آر ای

رایتینگ جی آر ای

رایتینگ تحلیلی جی آر ای (GRE Analytical Writing) تفکر انتقادی و مهارت های رایتینگ تحلیلی شما را مورد ارزیابی قرار می دهد. رایتینگ جی آر ای توانایی شما در نوشتن و ارائه جملات پیچیده، ساختن و پرداختن به بحث های علمی و آکادمیک متمرکز و منسجم را مورد سنجش قرار می دهد. 
رایتینگ تحلیلی GRE از دو بخش تشکیل شده است که زمان هر کدام جدا می باشد. 

a 30-minute "Analyze an Issue" task
a 30-minute "Analyze an Argument" task

 

بخش issue task رایتینگ جی آر ای

بخش issue task رایتینگ جی آر ای نظری را درباره یک ایده کلی ارائه داده که به دنبالش دستورالعمل هایی برای چگونگی پاسخ به آن ارائه داده می شود. از شما خواسته می شود که مسئله را ارزیابی کرده، پیچیدگی های آن را مورد بررسی قرار داده و و بحثی را بر اساس دلایل و مثال ها برای تقویت دیدگاه خود بسط دهید.

بخش Argument Task رایتینگ جی آر ای

بخش Argument Task از شما می خواهد که بحثی را بر اساس یک سری دستورالعمل ها مورد بررسی قرار دهید. شما بایستی محکم بودن بحث را از لحاظ منطقی مورد بررسی قرار دهید، نه اینکه با نقطه نظری موافقت یا مخالفت کنید.

هر دو بخش رایتینگ GRE مکمل همديگر هستند، طوری که یک بخش از شما میخواهد بحث و موضع خود را ساخته و مشخص کرده و شواهدی را برای تحکیم نقطه نظر خود ارائه دهید، و بخش دوم از شما می خواهد بحث فرد دیگری را با بررسی ادعا ها و شواهد مورد بررسی قرار دهید. 

در این مطلب چند ویدئو مربوط به رایتینگ جی آر ای که توسط اساتید حرفه ای آموزش داده شده اند را با لینک دانلود سریع برای شما فراهم کرده ایم.

ويدئو اول :

لینک دانلود | Download 

ويدئو دوم :

لینک دانلود | Download


دوره های رایتینگ GRE با آکادمی دید

آکادمی دید ارائه دهنده حرفه ای ترین کلاس خصوصی جی آر ای در سطح تهران و ایران به صورت آنلاین و حضوری می باشد. برای رزرو دوره ها شما می توانید همه روزه از ۹ صبح تا ۹ شب با کارشناسان ما تماس بگیرید.


Scroll to Top