preloader
کلاس ها و دوره های آموزش و آمادگی آزمون GRE - جی آر ای

کلاس‌ها و دوره جی آرای GRE | تدریس خصوصی GRE | آمادگی آزمون GRE در 6 ماه

اگر قصد دارید اپلای بگیرید و در یکی از دانشگاه‌های قوی آمریکای شمالی با رتبه بالای جهانی، کمک هزینه تحصیلی یا فاند اخد کنید، پس می‌دانید که داشتن مدرک gre با نمره خوب دارای اهمیت به‌سزایی است. داشتن نمره خوب در gre حتی نمره پایین لیسانس شما را نیز جبران خواهد کرد. کلاس جی آر ای آکادمی بین‌المللی دید برای شما عزیزان فرصت ایده‌آلی را فراهم می‌کند تا نمره دلخواه خود را کسب کنید. از ابتدا برنامه دقیق مطالعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شده و با پیگیری منظم، دلسوزانه و دقیق سوپروایزرها، روند پیشرفت و رضایت شما رصد می‌شود.


مواردی که در کلاس GRE تدریس می شود:

در کلاس جی آر ای آکادمی دید، تمام موارد آزمون جی آرای مورد تدریس قرار می‌گیرند. این موارد به‌صورت ذیل هستند:

Analytical Writing Assessment

Verbal Reasoning

Quantitative Reasoning


بخش آغازین آزمون GRE بررسی رایتینگ تحلیلی (Analytical Writing Assessment) است. چیزی که این بخش از آزمون از شما می‌خواهد توانایی شما در تشخیص و شناسایی مغلطه‌ها، سفسطه‌ها و در نهایت تحلیل فوق‌العاده منطقی یک متن انگلیسی می‌باشد. بنابراین، باید خود را برای یک چالش بزرگ آماده کنید.
در بخش Verbal Reasoning درک شما از متن و همچنین دایره لغات شما به چالش کشیده می‌شود. هدف از این چالش پی‌بردن به قدرت استدلال شرکت‌کننده است.
در بخش استدلال کمی (Quantitative Reasoning)، شما بایستی مهارت ریاضیات خود را به نمایش بگذارید. نگران پیچیدگی این بخش نباشید! مواردی که در این بخش بررسی می‌شوند شامل موارد پیچیده‌ای چون انتگرال یا مثلثات نیستند، بلکه پیچیدگی‌شان نهایتاً در حد دروس سوم راهنمایی است. هرچند، دست کم گرفتن این بخش هم باعث از دست‌دادن نمره‌تان می‌شود؛ پس بایستی سعی کنید تسلط و سرعت عمل خود را ارتقا دهید.
حال نوبت آن رسیده که توضیحات بیشتری درباره رویکردهای تدریس آکادمی دید ارائه دهیم.

 

بخش اول: رایتینگ جی آر ای | GRE Analytical Writing

کسب نمره مدنظر رایتینگ جی آر ای، در دانشگاهی که در ذهن دارید در گرفتن پذیرش و کمک هزینه تحصیلی می‌تواند نقش به‌سزایی داشته باشد. بخش رایتینگ جی آر ای شامل ۲ بخش می‌شود:
1- Argument
2- Issue 

در بخش اول کار شما مطالعه یک پاراگراف و تشخیص مغلطه‌ها و یا ایرادهای منطقی است. سپس، با بررسی سوالاتی که از شما پرسیده می‌شود، این ایرادها را بایستی با درایت گزارش دهید.
در کلاس جی آر ای هدف ما نشان‌دادن ایرادهای منطقی متن و آموزش سریع‌ترین روش در یافتن این ایراد هاست. بعد از اتمام این بخش از دوره GRE، شما قادر خواهید بود در ظرف یک الی دو دقیقه پنج ایراد متن را سریعاً تشخیص داده و با گزینش سه ایراد بزرگ یک متن قوی بنویسید.
چنان‌چه قصد نوشتن یک رایتینگ Argument با کیفیت بالا را دارید، بایستی قادر باشید مشکلات منطقی درون متن (واژگان، مفاهیم و نتیجه‌گیری) را تشخیص دهید. در کلاس GRE، به شما تفکر انتقادی آموزش داده می‌شود تا با سریع‌ترین زمان ممکن متن را تحلیل کنید.


لیست سوالات رایتینگ Argument آزمون GRE

اگر به دنبال لیست سوالات رایتینگ Argument هستید، می‌توانید در وب‌سایت ETS آن‌ها را بیابید. سازمان ETS برگزارکننده آزمون جی آر ای است و لیست سوالاتی را برای شما معرفی کرده که بر اساس آن‌ها سوالات مطرح میشود. 


رایتینگ Issue آزمون GRE

این نوع رایتینگ GRE مشابه رایتینگ مستقل تافل (TOEFL) و آیلتس (IELTS) است. در این سبک رایتینگ، شما بایستی نظر شخصی خود را با استدلال قوی درباره یک موضوع بنویسید. به‌منظور کسب نمره رضایت‌بخش و بالا، بایستی درباره سبک نوشتاری این بخش کاملاً آگاه باشید. ما در آکادمی دید به‌عنوان متخصص آزمون آیلتس، به‌خصوص رایتینگ تَسک دوم، به شما نحوه نگارش صحیح، ایجاد انسجام، به‌کار بردن گرامر دقیق و استدلال قوی را آموزش می‌دهیم.

 

بخش دوم: وربال جی آر ای | GRE Verbal Reasoning کلاس جی آر ای

این بخش آزمون جی آر ای، درک و استدلال شما از متن‌های انگلیسی و میزان دایره لغات شما را به چالش می‌کشد. سوالات این پارت به‌صورت کلی به موارد ذیل تبدیل می‌شود:
Completion 

Sentence Equivalence

Reading Comprehension 

هر کدام از این نوع سوالات مستلزم یادگیری تکنیک‌های خاص خود هستند که برای شما مفصلاً آموزش داده خواهند شد. به‌عنوان مثال، در کلاس جی آر ای، به شما آموزش می‌دهیم که چگونه بازی با کلمات را در متون و سوالات GRE تشخیص داده و جواب دقیق را بدهید. از تکنیک‌های مهمی که سعی می‌کنیم به شما آموزش دهیم چگونگی مطالعه بهینه متن با استفاده از تکنیک‌های Skim و Scan است.

 

بخش سوم : بخش ریاضی جی آر ای | GRE Quantitative Reasoning

در بخش ریاضی کلاس جی آر ای به شما تمام مواردی را که برای کسب نمره ۱۷۰ نیاز است از صفر تا صد آموزش می‌دهیم. در این کلاس، ما برای شما مثال‌ها و تمرین‌های متعددی را فراهم می‌کنیم تا مفاد آموزش داده شده تمام و کمال در ذهن جذب شوند.


تماس با ما

برای کسب اطلاع بیشتر از کلاس GRE آکادمی دید، با کارشناسان ما تماس بگیرید

09036272975


Scroll to Top