مهاجرت تحصیلی به انگلستان

مهاجرت تحصیلی به انگلستان

مهاجرت تحصیلی به انگلستان | مشاوره مهاجرتی و آموزشی با کارشناسان دید

همانند ایالات متحده، هر روز ورود به انگلیس سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود، به‌دلیل وجود تهدیدات جدی فعالیت‌های تروریستی، دولت کنترل‌های مرزی را تشدید می‌کند. پروسه‌های دشوار هر کس را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اما اگر قصد مهاجرت تحصیلی به انگلستان را دارید، نباید پروسه‌های مهاجرتی خود را به تاخیر بیاندازید.


دانشجویان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا

در اینجا خلاصه‌ای از قوانین برای ویزای دانشجویی دانشجویان (کمتر از 6 ماه) و اخذ پذیرش تحصیلی دانشجویی (بیشتر از 6 ماه) برای شما آماده کرده‌ایم. این قوانین فقط برای دانشجویان کشورهای غیر‌اتحادیه‌ای اروپا (non-EU) اعمال می‌شود. 

 

ویزای ویزیت دانشجویی انگلستان (student visitor visa)

ویزای ویزیت انگلستان برای افرادی است که اقامت کمتر از 6 ماه را در برنامه خود دارند. تحت ویزای دانشجویی بازدید‌کننده، یک دانشجو نمی‌تواند اشتغال یا کارآموزیِ بیش از 2 ساعت در روز (با حقوق) را داشته باشد و بعد از رسیدن به انگلستان نیز نمی‌توانند مدت اقامت خود را افزایش دهند. 
درصورت تمایل برای اقامت در انگلستان برای مدت بیش از 6 ماه، چنانچه اقامت شما ممکن است بیش از 6 ماه طول بکشد، یا اگر می‌خواهید برای کار یا کارآموزی بیش از 2 ساعت در طول روز اقدام کنید، پس باید درخواست اخذ ویزای دانشجویی / پذیرش ورودی قبلی را بدهید.
 


درخواست ویزای دانشجویی

قبل از خروج از کشور مبدا، باید برای ویزای ویزیت دانشجویی انگلستان یا ویزای دانشجویان اپلای کنید. اگر این کار را نکنید، در صورتی که تمام اسناد و اطلاعات لازم را همراه خود نداشته باشید، ممکن است احتمال ورود خودتان به مقصد را به مخاطره بیاندازید.

 

برای درخواست ویزای دانشجویی به موارد زیر نیاز دارید:

ثبت‌نام  و پذیرفته‌ شدن در یک دوره شناخته‌شده تمام وقت

یا دوره‌ای که در طول هفته اجرا می‌شود، شامل حداقل 15 ساعت مطالعه سازمانیافته درهر هفته

و یا یک دوره تمام وقت در یک موسسه آموزشی مستقل 

هچنین باید:

قادر به پرداخت هزینه برای دوره تحصیلی خود، هرینه‌های زندگی خود در انگلستان، بدون اینکه  نیازمندِ کمک از بودجه دولت انگلستان باشید

بتوانید و تلاش کنید که دوره مطالعاتی خود را دنبال کرده و تکمیل کنید

زمانی که تحصیلاتتان را کامل می‌کنید، انگلستان را ترک کنید

 

کار پس از تکمیل دوره

مانند ایالات متحده، دانشجویانی که برنامه تحصیلی خود را در انگلستان را تکمیل می‌کنند، مجاز به درخواست یک ساله برای تمدید ویزای خود می‌باشند تا بتوانند تجربه کار در انگلستان را بدون نیاز به اخذ مجوز کار کسب کنند. دانشجویانی که در اسکاتلند درحال تحصیل هستند، می‌توانند به مدت دو سال ویزا را تمدید کرده و پس از اتمام تحصیل در یک دانشگاه دراسکاتلند، دو سال دیگر به کار مشغول شده و به اسکاتلند کمک کنند که به مقصدی جذاب برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل شود.


تماس با مشاوران مهاجرتی و آموزشی دید

برای برقراری ارتباط با کارشناسان مهاجرتی و آموزش آیلتس دید ، همه روزه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

پست های مرتبط