تعیین شرایط مهاجرت به کانادا با استفاده از برنامه Come to Canada

تعیین شرایط مهاجرت به کانادا با استفاده از برنامه Come to Canada

تعیین شرایط مهاجرت به کانادا با استفاده از برنامه Come to Canada

چه برنامه‌های مهاجرتی‌ای می‌توانم درخواست کنم؟ بدین منظور، یک ابزار آنلاین به‌نام بیا به کانادا وجود دارد که برای شما می‌تواند بسیار سودمند باشد. این ابزار کمک می‌کند تا اتباع خارجی بفهمند که آیا ممکن است واجد شرایط درخواست مهاجرت، بازدید‌کننده، کارگر یا دانشجو در کانادا باشند. این ابزار، شما را از طریق برخی سوالات درمورد سابقۀ شخصی و کاری راهنمایی می‌کند. 

سپس بر اساس پاسخ‌ها و موقعیت شما،  موارد زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

  •  یک لیست از گزینه‌ها
  • ودستورالعمل‌های گام به گام درمورد چگونگی درخواست مهاجرت به کانادا

ابزار Come to Canada تنها برای مرجع است. پس توجه داشته باشید که از طریق این ابزار، هیچ تصمیم مهاجرتی براساس پاسخ شما ایجاد نخواهد شد. اگر تصمیم به درخواست مهاجرت بگیرید، آفیسر مهاجرت درخواست کامل شما را براساس قانون مهاجرت کانادا در نظر خواهد گرفت. نتایج شما از این ابزار هیچ تاثیری بر تصمیم آن‌ها نخواهد داشت.
اگر احتمال این وجود داشته باشد که به‌عنوان یک بازدید‌کننده، کارمند یا دانشجو واجد شرایط باشید، می‌توانید درخواست آنلاین کنید. این ابزار شما را به حساب کاربری‌تان هدایت می‌کند که می‌توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و برنامه آنلاین را پر کنید. شما همچنین می‌توانید گزینه‌ای برای تکمیل یک برنامه کاغذی داشته باشید. 
اگر احتمال این وجود داشته باشد که واجد شرایط مهاجرت به‌طور دائم تحت اداره اکسپرس باشید، باید به‌صورت آنلاین درخواست (مگر اینکه به‌دلیل ناتوانی نتوانید) خود را ایجاد کنید. این ابزار شما را به حساب کاربری‌تان هدایت می‌کند که یک حساب کاربری ایجاد کنید که بتوانید درخواست آنلاین را پر کنید.
اگر احتمال این وجود داشته باشد که واجد شرایط مهاجرت به‌طور دائم تحت هر برنامه دیگر باشید، باید یک درخواست کاغذی ارسال کنید. 


تماس با کارشناسان مهاجرتی آموزشی آکادمی زبان ها و آیلتس دید

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره مهاجرت و اخذ ویزای کانادا ، با کارشناسان ما تماس بگیرید

آکادمی بین المللی زبان ها و آیلتس دید ، در کنار اساتید بین المللی، شما را در کسب نمره مورد نیاز آیلتس، تافل، PTE و سلپیپ کمک می کند.