preloader
دوره های مکالمه زبان انگلیسی

اگر تمایل دارید یک بار برای همیشه مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید دوره های مکالمه زبان انگلیسی آکادمی زبان ها و آیلتس دید بهترین گزینه برای شما می باشد. تمرکز این دوره ها فقط بر روی تقویت مهارت speaking زبان آموزان می‌باشد. در این دوره ها زبان آموزان یاد می گیرند که چگونه به انگلیسی فکر و صحبت کنند. مدرسان مجرب آکادمی دید روی لهجه و تلفظ آمریکایی شما نیز کار خواهند کرد.

 

 

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

 

دوره های مکالمه زبان انگلیسی

نحوه برگزاری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

در کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی زبان آموزان مدام در حال گفت و گو و مکالمه خواهند بود، و حتی گرامر نیز به صورت موقعیتی و مکالمه محور آموخته خواهد شد. در این کلاس ها زبان آموزان یاد می‌گیرند چگونه به هراس از اشتباه کردن غلبه کنند و با اعتماد به نفس کامل و آسوده به انگلیسی صحبت کنند. محوریت این کلاسها جزوه Speaking آکادمی زبان است. در هر جلسه روی یک موضوع زندگی روزمره کار می‌شود و از طریق پرسش و پاسخ در رابطه با موضوع مشخص شده روی مکالمه زبان آموزان کار می‌شود.

 

منابع آموزشی دوره های مکالمه زبان انگلیسی

منبع اصلی این دوره ها جزوه Speaking آکادمی زبان دید است، این جزوه به صورت موضوعی فهرست بندی شده است. در هر بخش یک موضوع در رابطه با زندگی روزمره است. در هر بخش عبارات های مهم مربوط به آن بخش آموخته می شود. شایان به ذکر است که بخشی از سوالات گردآوری شده در این جزوه مربوط به سوالات بخش Speaking آیلتس می‌باشد. علاوه بر این جزوه، در این دوره‌ها گرامر با استفاده از DVD های بسیار محبوب و موفق English Today آموزش داده می‌شود که مکالمه محور می‌باشد.

 

ثبت نام دوره ها

 


برای مطالعه بیشتر در خصوص نحوه و کیفیت برگزاری دوره های فشرده آکادمی لینک های زیر را دنبال کنید :

کلاس مکالمه زبان – روش های تقویت مکالمه زبان انگلیسی

کلاس فشرده مکالمه زبان انگلیسی با فیلم

آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس (IELTS)

کلاس فشرده مکالمه زبان انگلیسی


Scroll to Top