آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس (IELTS)

آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس (IELTS)

آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس (IELTS) با اساتید برتر زبان انگلیسی

آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید مختص کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس است. آکادمی دید با برنامه اصولی و متد بین‌المللی آموزش زبان انگلیسی، با شما قرارداد بسته و ضمانت‌نامه کتبی ارائه می‌دهد.
کارشناسان ما در ابتدا، شرایط کلی شما را بررسی کرده و طبق برنامه مهاجرت یا برنامه تحصیلی که دارید، برای شما برنامه منظم می‌چینند. آموزش تضمینی زبان انگلیسی ما منطبق با یک چارچوب کاملاً واقع‌گرایانه و اصولی است.
مثلاً، گاهاً افرادی به ما رجوع می‌کنند که دارند امور مهاجرتی خود را پیش می‌برند و دنبال کلاس زبان انگلیسی و آیلتس هستند که معجزه کرده و آن‌ها را در 3 ماه به آیلتس 7 برساند. ما سعی می‌کنیم آن برنامه ای که واقعا جواب می‌دهد را برای شما ارائه دهیم؛ حتی اگر حقیقت ماجرا تلخ باشد و بیشتر از زمان مد نظرتان باید برای یادگیری وقت بگذارید.


منابع آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی

کتابی که ما برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کرده‌ایم سری کتاب‌های American English File، چاپ آکسفورد هستند. این کتاب‌ها تنوع موضوعی بسیار بالایی دارند؛ همچنین، موضوعات هر درس بسیار جذاب بوده و زبان‌آموزان را ترغیب می‌کنند تا با هیجان بالا به آن‌ها جواب داده و مکالمه انگلیسی‌شان سریع تقویت شود.
یکی دیگر از مزایای این کتاب به‌روز بودن موضوعات است، مثل تاثیرات رسانه‌های جمعی یا شبکه‌های اجتماعی، یا اکثر پدیده‌های جدید و شگفت‌انگیز عصر ما. لازم به ذکر است که در بخشهایی از آزمون آیلتس (IELTS)، این موضوعات به شما کمک می‌کنند. بخصوص تسک دوم رایتینگ آیلتس که برای نمره بالا گرفتن در آن باید اطلاعات عمومی نیز داشته باشید.

منابع مکالمه زبان انگلیسی - american english files

 

آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس

اگر متقاضی آیلتس باشید، کلاً باید 12 ترم را برای گرفتن نمره 7 IELTS طی کنید. 6 ترم مختص Pre-IELTS و 6 ترم مختص IELTS است. در طول این دوره‌ها از شما آزمون آزمایشی آیلتس (آزمون ماک آیلتس) نیز گرفته می‌شود. از منابع آزمون آیلتس، کتاب اصلی مورد انتخاب ما Mindset for IELTS است؛ با استفاده از این کتاب شما هم زبان عمومی یاد می‌گیرید و هم تکنیک‌های آزمون آیلتس را. پایان هر ترم آیلتس، 12 ساعت ورکشاپ آیلتس برای تک تک مهارت‌های Speaking, Reading, Writing, Listening خواهید داشت. در این ورکشاپ‌ها، اساتید ما تکنیک‌های ریز هر skill را با شما کار می‌کنند.

کتاب Mindset for IELTS


دوره های آکادمی زبان دید شامل دوره های فوق فشرده، نیم فشرده و فشرده زبان انگلیسی می شود. برای اطلاع کامل از این دوره ها و آموزش تضمینی مکالمه زبان انگلیسی و IELTS، تماس بگیرید