preloader
آموزش مکالمه زبان انگلیسی

کلاس فوق‌فشرده زبان انگلیسی - آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در آکادمی بین‌المللی دید منطبق با اصول و متد تدریس بین‌المللی انجام می‌گیرد. اساتید دید از فارغ‌التحصیلان دانشگاه تهران و شهید بهشتی می‌باشند که همواره در حال به‌روزرسانی اطلاعات تخصصی زبان انگلیسی و تدریس زبان انگلیسی خود هستند.

یکی از مزیت‌های بزرگ آموزش مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان دید Native-like بودن اساتید است. به‌طوری که شما زبان انگلیسی را با افرادی آموزش می‌بینید که همانند یک انگلیسی و آمریکایی زبان صحبت می‌کنند.

در این مطلب نگاهی می‌اندازیم به دوره‌های فشرده و فوق‌فشرده آموزش مکالمه زبان انگلیسی آکادمی دید.

5 روز در هفته، از روز شنبه تا چهارشنبه، جلسات سه ساعته.

در هر ترم یک کتاب کامل American English File با شما کار می‌شود.


آموزش نیمه‌‌‌فشرده مکالمه زبان انگلیسی


هفته‌ای 2 الی 3 جلسه، در روز‌های زوج یا روزهای فرد

هر ترم، تدریس نصف کتاب American English File

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی

تشکیل کلاس‌ها در آخر هفته‌ها، روزهای پنجشنبه یا جمعه

 

کلاس خصوصی آموزش مکالمه زبان انگلیسی

از مزیت کلاس خصوصی زبان انگلیسی می توان گفت که استاد حداقل 100 سوال انگلیسی درباره موضوعات روزمره و گاهاً تحلیلی و چالش برانگیز از شما می‌پرسد. با مکالمه فراوان به زبان انگلیسی، و تمرکز انحصاری استاد بر روی اشکالات گرامری، تلفظی و رفع اشکال، شما با سرعت شگفت‌انگیزی به نتیجه بسیار مطلوبی می‌رسید.
در عرض 3 الی 4 ماه تمرین و تلاش، قادر خواهید بود به‌صورت روان به انگلیسی صحبت کنید.
همچنین، اگر با هدف مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان، قصد کسب نمره آزمون آیلتس (IELTS) را در مدت زمان ۶ ماه در سر دارید، شک نکنید که تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی بهترین گزینه ممکن برای آماده‌سازی شما برای دوره‌های آیلتس دید و همچنین موفقیت در آزمون آیلتس است.

آکادمی آیلتس دید، گزینه انتخاب استاد خصوصی زبان در منزل را برای شما دارد. این آپشن در وقت شما بسیار صرفه جویی می‌کند.

از مزایای دیگر کلاس خصوصی آموزش مکالمه زبان انگلیسی، انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموز است.

 

کلاس آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس نیز گزینه خوبی برای آن دسته عزیزانی است که در حومه شهر تهران یا شهرستان‌ها اقامت دارند. آکادمی زبان دید، در ماه‌های اخیر مفتخر به برگزاری کلاس مجازی زبان انگلیسی برای افراد ایرانی مقیم کانادا، آمریکا و استرالیا و کشورهای دیگر بوده که قصد داشته اند آموزش مکالمه زبان انگلیسی ما را تجربه کرده و مکالمه انگلیسی خود را تقویت کنند. لازم به ذکر است که اکثر این افراد که به‌دلیل تعریف زبانی و رضایت زبان آموزان قبلی و فعلی ما درخواست داشته اند.

 

منابع آموزش مکالمه زبان انگلیسی

سری کتاب‌های American English File در آموزشگاه زبان دید به عنوان منبع اصلی تدریس می‌شوند. یکی از دلایل انتخاب این کتاب، مکالمه‌محور بودن آن است.  بدون شک این کتاب‌ها برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی عالی هستند. همچنین، این سری کتاب‌ها به‌روزترین موضوعات روز دنیا را با فرمتی بسیار کارشناسانه و بسیار جداب آموزش می‌دهند. موضوعاتی مثل: 

Globalization, mass and social media, consumerism, health problems, art, technology, space exploration, environmental issues, etc.

 

منابع آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 

به‌دلیل اینکه شما باید در بخش اسپیکینگ و رایتینگ آزمون IELTS اطلاعات عمومی درباره مسائل بحث برانگیز اجتماعی، روانشناختی و علمی داشته باشید تا نمره بالا بگیرید، متون و لیسنینگ‌های کتاب‌های American English File به شما اطلاعات مفیدی می‌دهند. اطلاعات عمومی جذاب که در پاراگراف بالا به بخشی از آن‌ها اشاره کردیم عطش شما را برای یادگیری چند برابر می‌کند.

 

منابع مکمل آموزش مکالمه زبان انگلیسی

طبیعی است که برای داشتن مکالمه روان زبان انگلیسی، دایره واژگان شما باید بالا باشد. به همین دلیل تیم آکادمی دید، سری کتاب‌های محبوب و حرفه‌ای Vocabulary in Use را انتخاب کرده است.

 

تعیین سطح و مشاوره آموزشی رایگان

شما می‌توانید با تعیین وقت قبلی توسط اساتید دید تعیین سطح شوید. چنانچه قصد مهاجرت و یادگیری زبان انگلیسی و اخذ مدرک آیلتس را دارید، کارشناسان دید با شما مشاوره حرفه ای داشته تا در وهله اول تشخیص دهند چه نمره آیلتسی (Academic or General) برای چه نوع مهاجرتی در سر دارید. بر اساس نیاز و هدف نهایی شما، تیم دید بهترین کلاس و برنامه آموزشی را برای شما تنظیم خواهد کرد.


 برای اطلاعات کامل از کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی و دوره های گروهی و خصوصی آیلتس، همه روزه می توانید از ساعت 8 تا 9 شب با شماره زیر تماس بگیرید:

 

 شماره تماس:

09036272975


Scroll to Top