بهترین کلاس آیلتس در تهران

بهترین کلاس آیلتس در تهران

بهترین کلاس آیلتس در تهران | آیلتس تضمینی با عقد قرارداد رسمی

بهترین کلاس آیلتس در تهران کجاست؟ جواب به این سوال از طرف یک موسسه ادعای بزرگی است. آکادمی آیلتس دید به دور از کلَک‌های تجاری در جذب افراد، آموزش کاملاً سیستماتیک و اصولی را با اساتید نخبه کشوری در رشته زبان و ادبیات انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی و مترجمی را به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

بهترین کلاس آیلتس در تهران با اساتید نخبه

این علاقه تیم آکادمی دید به تدریس آیلتس (IELTS) و در کل به زبان انگلیسی است که این تیم را به بهترین کلاس آیلتس در تهران تبدیل کرده است. اساتید آکادمی دید در کنار داشتن حداقل 8 سال سابقه درخشان تدریس زبان انگلیسی و آیلتس، محقق بوده و دارای مقالات چاپ‌شده در ژورنال‌های بین‌المللی، نویسنده رمان و داستان‌های کوتاه به زبان انگلیسی، و مترجم کتابها و رمان‌های متفاوتی هستند. بنابراین، این ادعای کمی نیست که بگوییم تیم دید اشتیاق تدریس آیلتس و زبان انگلیسی را به منافع تجاری ترجیح می‌دهد.

بهترین کلاس آیلتس در تهران

 

دوره‌های سیستماتیک حرفه‌ای Pre-IELTS و IELTS

برای ارائه بهترین کلاس آیلتس در تهران به شما عزیزان، تیم نخبگان کشوری آکادمی دید سعی بر این داشته از صفر تا صد، دوره‌های واقع‌گرایانه بچیند که در زمان کم اما اصولی به نمره 7 آیلتس برسید. به همین دلیل گروه نخبگان دید، از ابتدای سطح Upper-Intermediate، دوره‌های آیلتس را با زبان‌آموزان عزیز شروع می‌کند. این یعنی شما فقط 3 کتاب American English File را باید به عنوان دوره‌های Pre-IELTS طی کنید تا به شروع ترم IELTS 1 برسید.

در پایان کتاب 3، از شما یک امتحان جامع گرفته خواهد شد که باید قادر باشید با کسب نمرۀ بالای 70 ثابت کنید که هر 3 کتاب American English File را به خوبی خوانده و مطالبش را هضم کرده‌اید. دوره‌های آیلتس دید شامل 6 ترم بوده و هر ترم 32 ساعت می‌باشد. هر ترم 4 درس از سری کتابهای Mindset for IELTS ‌با شما کار می‌شود. به‌علاوه، شما هر ترم برای هر skill (اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ) 3 ساعت کارگاه تخصصی داشته و 4 ساعت نیز به امتحان ماک آیلتس اختصاص داده می‌شود. کل 6 ترم آیلتس شامل 3 کتاب Mindset for IELTS و کتاب‌های مکمل دیگر چون Collocations in Use: Intermediate, Advanced, Vocabulary for IELTS می‌باشد. از سری کتاب‌های Cambridge IELTS Books نیز برای تست شما استفاده می‌شود.

برترین مرکز آموزش آیلتس در تهران

 

نمره مورد انتظار بعد از پایان آیلتس 1 و 2 (کتاب Mindset for IELTS) نمره 6 آیلتس می‌باشد. کتاب‌ها و دوره‌های دیگر، شما را تا نمره 7 می‌رساند. آکادمی آیلتس دید، به‌عنوان بهترین کلاس آیلتس در تهران با جدیدترین و سیستماتیک‌ترین سطح‌بندی و حرفه‌ای‌ترین آزمو‌ ها  قطعاً شما را به هدف می‌رساند.

آیلتس تضمینی با ضمانت‌نامه کتبی

آکادمی آیلتس دید ضمن عقد قرارداد رسمی، با ضمانت بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت سعی دارد کیفیت منحصر به فردی را به شما تضمین دهد.

آموزشگاه زبان و آیلتس دید، از ابتدای کار در کنار ارائه بهترین کیفیت تدریس، دقیق ترین مشاوره مهاجرت و آیلتس را با همکاری کارشناسان خود به شما ارائه می دهد.


برای تعیین سطح رایگان توسط اساتید ما، و همچنین کسب اطلاع از تاریخ و نحوه برگزاری کلاس های آیلتس، با دید، ارئه دهنده بهترین کلاس آیلتس در تهران تماس بگیرید.