preloader
دانلود جدیدترین سوالات لیسنینگ آیلتس

جدیدترین سوالات لیسنینگ آیلتس 2021

وبسایت آیلتس دید جدید ترین سوالات اصلی آزمون آیلتس را برای شما عزیزان بصورت ماهیانه آماده می کند. در این مطلب ما چند سوال واقعی لیسنینگ آیلتس را برای شما فراهم کرده ایم. برای دسترسی به سوالات، روی لینک های زیر کلیک کرده و وارد کانال تلگرام ما شوید:

IELTS Listening Actual Test 2021 with Answers | April Exam | آزمون واقعی لیسنینگ 2021 با پاسخ | آزمون آوریل

برای دسترسی به فایل بالا، بر روی این لینک کلیک کنید

 

IELTS Listening Actual Test 2021

برای دسترسی به فایل بالا، بر روی این لینک کلیک کنید

 

IELTS Listening Actual Test 2021 with Answers | 09.03.2021

برای دسترسی به فایل بالا، بر روی این لینک کلیک کنید

هفت نوع سوال اصلی در لیسنینگ آیلتس

جدیدترین سوالات لیسنینگ آیلتس 2021

در لیسنینگ آیلتس هفت نوع سوال اصلی وجود دارد که در آزمون لیسنینگ  آیلتس با آن ها روبرو خواهید شد. هر نوع از این هفت سوال یکی از مهارت های فرعی متفاوت را مورد ارزیابی قرار می دهد.

طرح این نوع سوالات به طور عمدی توسط طراحان آزمون آیلتس انجام می شود تا مهارت های فرعی لیسنینگ شما را کار، مسافرت و زندگی در یک کشور انگلیسی زبان مورد بررسی قرار دهد.

مهم است که قبل از روز آزمون با هر سبک سوال آشنا باشید. اگر خود را از قبل آماده نکنید به جای تمرکز 100٪ روی گوش دادن به منظور یافتن پاسخ صحیح سوال، حواستان بر روی "نحوه پاسخ دادن به سوال خواهد بود.

به محض تسلط و تمرین استراتژی هایی مربوط به هر نوع سوال، می توانید 100٪ بر روی یافتن پاسخ صحیح سوال متمرکز شوید. تمرین تفاوت فوق العاده ای در کسب نمره مورد دلخواه شما ایجاد خواهد کرد.

بنابراین ، این استراتژی ها را تا زمانی که به درجه تسلط کامل برسند تمرین و تمرین کنید. این بدان معناست که شما بدون اینکه حتی به نوع سوال فکر کنید ، استراتژی های مربوط به هر سوال بطور ناخودآگاه و غریضی را  دنبال می کنید. هنگامی که به این مرحله از مهارت رسیدید، در موقعیتی هستید که می توانید نمره لیسنینگ آیلتس خود را با سطح توانایی فعلی گوش دادن خود به حداکثر برسانید.

این استراتژی ها مراحل ساده گام به گام هستند که هر کسی می تواند یاد گرفته و دنبال کند. این استراتژی ها قبل از شما برای هزاران داوطلب آزمون آیلتس موثر واقع شده اند، بنابراین اطمینان دارم که آنها برای شما نیز موثر خواهند بود.

 


Scroll to Top