کتاب Menschen برای آموزش زبان آلمانی

کتاب Menschen | منبع اصلی آموزش زبان آلمانی آکادمی زبان آلمانی دید

کتاب Menschen که مخصوص متقاضیان آموزش زبان آلمانی است از این نظریه استفاده کرده است که احساسات و داستان‌های مرتبط با مردم و دیگر افراد را بررسی کنند که زبان آموزان را از همان ابتدا مشتاق درگیرشدن در جریان یادگیری آن زبان می‌کند. هر کتاب شامل 24 فصل است. محتوای هر فصل از طریق داستان‌ها، سناریوها و بخش شنیداری همراه با تصاویر و دیکشنری‌هایی که کلمات جدید را توصیف می‌کنند ارائه می‌شود.
در کتاب Menschen، روش‌های مختلفی برای توسعه موضوعات همچون موسیقی، تمرینات حرکتی، بازی‌ها، بخش‌هایی از فیلم برای یادگیری استفاده می‌شود تا از درنظر گرفتن انواع زبان‌آموزان در روند یادگیری اطمینان حاصل شود. هر فصل با یک تمرین نوشتاری (Writing) و تمرین‌های گفتاری (Speaking) برای جمع‌بندی پایان می‌یابد. 4 فصل اضافی وجود دارند که منابع مکملی همچون صفحاتی از مجلات و روزنامه‌ها و متن‌هایی را ارائه می‌دهند.
همچنین این فصل‌های کتاب Menschen دارای فعالیت‌هایی همراه با فیلم و موسیقی هستند. DVDهای زبان‌آموز همچنین تمرین‌های اضافی برای توسعه و اصلاح کارهای داخل کلاس به‌طور خود آموز را فراهم می‌کنند. همچین تمام فایل‌های صوتی را می‌توانید از طریق نرم افزاری برای گوشی یا تبلت خود دانلود کنید. این کتاب همچنین دارای نسخه طبقه‌بندی شده است.

 

آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی دید

در موسسه زبان آلمانی دید تمرکز اصلی بر روی کتاب Menschen است؛ هرچند، منابع مکمل دیگری چون ویدئوها و فیلم‌های آلمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آکادمی دید دوره‌های متنوعی را برای شما آموزش می‌دهد. دوره‌ها و کلاس‌های آلمانی به‌صورت زیر هستند:

  • دوره‌های خصوصی زبان آلمانی در آموزشگاه

  • تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل

  • کلاس خصوصی زبان آلمانی در محل کار

  • دوره‌های فشرده 6 ساعته در هفته

  • دوره‌های فوق فشرده 10 ساعته در هفته

  • دوره‌های عادی 3 ساعته در هفته


تماس با کارشناسان

به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر از دوره های زبان آلمانی تیس، با شماره زیر تماس بگیرید:

02122040877 - 02122040853