preloader
  • 09332061561 | 02166895207
  • info@deedlanguage.ir
چند کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

چند کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی | منابع آموزش زبان انگلیسی

اکثراً این روزها وقت آزادشان را با گوشی‌های هوشمند خود می‌گذرانند، اما هیچ چیزی منحصر به‌فرد تر از زمانی نیست که صرف خواندن یک کتاب واقعی می‌شود. خواندن یک رمان یا کتاب واقعی تاثیر فوق‌العاده‌ای برای افرادی دارد که قصد تقویت زبان انگلیسی خود را دارند. 
من به‌عنوان یک مدرس آیتس و فارغ‌التحصیل ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران که سال‌هاست زندگی‌ام با زبان انگلیسی در ارتباط بوده، به‌شدت توصیه می‌کنم که کتاب‌ها و رمان‌های اصلی را برای بالا بردن سطح زبان انگلیسی خود بخوانید. در این مطلب چند کتاب را به شما معرفی می‌کنم که هم محتوای بسیار جالبی برای شما عزیزان دارد  و هم به تقویت زبانتان کمک خواهد کرد.

از خواندن و یاد گرفتن لذت ببرید!

 

(Forty Rules of Love ( by Elif Şafak

forty rules of love

این رمان که در ایران به ملت عشق معروف است، نه‌تنها زبان انگلیسی شما را متحول کرده بلکه زندگی شما را نیز متحول می‌کند. این کتاب با زیبایی تمام نوشته شده و نسخه انتشارات پنگوئن این کتاب، اطمینان حاصل می‌کند که افراد مبتدی درک بهتری از داستان و معنایی که می خواهد به خوانند انتقال دهد داشته باشند. اگر درباره مسائل عرفانی کنجکاو هستید، این می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. 

لینک دانلود این کتاب

 

(How to be a Woman (by Caitlin Moran

How to be a Woman

این کتاب صرفاً یک کتاب فمینیستی معمولی نیست. نویسنده این کتاب قلم قدرتمند و قانع‌کننده‌ای دارد. اگر قصد یادگیری slang (اصطلاحات خیابانی) را دارید، این کتاب برای شما عالی است. 

لینک دانلود این کتاب

 

(The Perks of Being a Wallflower (by Stephen Chbosky

(The Perks of Being a Wallflower (by Stephen Chbosky

 

این کتاب درباره یک نوجوان باهوش، با روابط اجتماعی پایین است که با بیماری ذهنی دست و پنجه نرم می‌کند و سعی دارد جایگاه خود را در دنیا پیدا کند. وقتی این کتاب را می‌خوانید، تعداد زیادی slang یا اصطلاح خیابانی یاد می‌گیرید. این کتاب به شما حس دوران نوجوانی را می‌دهد. 

لینک دانلود این کتاب


Scroll to Top
آیکون تماس با ما