preloader
ویدئو های آموزش مکالمه زبان انگلیسی

ویدئو های آموزش مکالمه زبان انگلیسی

در این مطلب چند ویدئو بسیار مفید مکالمه زبان انگلیسی را برای شما فراهم کرده ایم که توسط حرفه ای ترین اساتید دنیا ارائه شده اند. این ويدئو ها جز پربازدیدترین بوده که درصد فوق العاده بالای اشتراک را در بین افراد مشتاق یادگیری زبان انگلیسی داشته است.
ويدئو ها به همراه لینک پر سرعت دانلود برای شما فراهم شده اند.

ویدئو های آموزش مکالمه زبان انگلیسی

ويدئو اول Advanced English Listening And Vocabulary Practice - Conversational American English - Shopping

لینک Download 

ويدئو دوم 82 English Conversations for Business and Trade

لینک Download 

ويدئو سوم Daily English Conversations - 900 English Conversational Sentences

لینک Download 

ويدئو چهارم Advanced English- Can You Understand this Real Conversation- (Topic- 2020)

لینک Download 

کلاس مکالمه زبان انگلیسی با دید

آکادمی دید در دوره های مکالمه زبان انگلیسی از کتاب های معروف American English File سری سوم بهره می برد. در دوره های خصوصی زبان انگلیسی، سری ويدئو های بسیار جذاب English Today نیز به عنوان منابع مکمل مورد استفاده قرار می گیرد که ويدئو های آموزشی سریالی جذابی همانند سریال فرندز هستند.

آزمون های زبان انگلیسی بین المللی 

اگر قصد اخذ مدرک زبان انگلیسی المللی همچون تافل، آیلتس، دولینگو، سلپیپ یا پی تی ای را دارید، میتوانید بر اساتید حرفه ای ما گه تخصص این آزمون ها را دارند حساب باز کنید.
این دوره ها بر اساس نیاز متقاضیان و مدت زمانی که برای خود اختصاص داده اند به صورت عادی، فشرده و فوق فشرده برگزار می شوند.
بر اساس نوع درخواست متقاضیان، دوره های آیلتس، تافل، غیره هم بصورت مجازی و هم به صورت حضوری در مکان موسسه و هم در محل کار و یا منزل شما برگزار می شوند.

مشاوره و تعیین سطح رایگان

کارشناسان ما همه روزه از ۹ صبح تا ۹ شب آماده پاسخگویی به تخصصی ترین سوالات شما درباره چگونگی یادگیری زبان انگلیسی و مناسب ترین نوع کلاس زبان انگلیسی، آیلتس، تافل و ... هستند. تعیین سطح بصورت آنلاین و بصورت رایگان انجام می شود.
 


Scroll to Top