preloader
ويدئو آموزش گرامر زبان انگلیسی

ويدئو آموزش گرامر زبان انگلیسی

در این مطلب ویدئو آموزش ساختار چند زمان را در زبان انگلیسی برای شما عزبزان فراهم کرده ایم. شما می توانید فایب ها را دانلود کنید.

زمان حال ساده در زبان انگلیسی

اگر بخواهید درباره برنامه های روزمره، هفتگی، ماهیانه یا حتی دراز مدت چون سالیانه، یا اتفاقات، رخداد ها و مراسم هایی که بصورت مرتب انجام می شوند صحبت کنید، باید از زمان حال ساده می توانید استفاده کنید. در ويدئو زیر که لینک دانلود پر سرعت آن را برای شما فراهم کرده ایم، این زمان را با جزئيات تمام فرا خواهید گرفت.

ويدئو
لینک Download

زمان حال استمراری در زبان انگلیسی

این زمان را وقتی استفاده می کنید که می خواهید درباره کارهایی که در زمان حال در حال انجام دادن هستید صحبت کنید. مثلا من الان در حال مطاله هستم. در این ویدئو، این زمان را یک استاد حرفه ای برای شما آموزش می دهد.

ويدئو 

لینک دانلود

زمان گذشته ساده در انگلیسی

برای شرح وقایعی که در گذشته رخداده و به اتمام رسیده، از این زمان بایستی استفاده کنید. قانونی که در زمان گذشته ساده مهم است، افعال با قاعده و بی قاعده هستند که باید وقت بیشتری برای حفظ کردن آن ها بگذارید. در ويدئو زیر که میتوانید آن را نیز دانلود کنید، زمان گذشته ساده را توسط یک استاد خبره می توانید آموزش ببینید.

ویدئو 
لینک دانلود

زمان حال کامل در زبان انگلیسی

برای صحبت درباره اتفاقاتی که در گذشته انجام شده ولی یا همچنان ادامه دارد یا تاثیرشان در زمان حال قابل حس یا مهشود است، از این زمان استفاده می کنیم. برای اینکه بتوانید این زمان را درک کرده و استفاده کنید، باید زمان زیادی را برای تمرین بر روی این زمان اختصاص دهید. ويدئو زیر که لینک آن را برای دانلود فراهم کرده ایم، صفر تا صد این زمان را برای شما آموزش می دهد.

ویدئو 
لینک دانلود

آموزش زبان انگلیسی با آکادمي دید

آکادمی زبان ها و آیلتس دید، زبان انگلیسی را با حرفه ای ترین اساتید دارای آیلتس ۸ به بالا برای شما عزیزان به صورت خصوصی، نیم خصوصی و گروهی آموزش می دهد
دوره های مکالمه زبان انگلیسی هم به صورت حضوری و هم آنلاین از طریق برنامه های زوم، واتس اپ و یا اسکایپ برگزار می شوند.
برای افرادی که قصد اخذ مدرک بین المللی را دارند، دوره های آیلتس و تافل و دوره های آزمون های دیگری چون سلپیپ، PTE و دولینگو نیز ارائه می شود.

 

 

 

 


Scroll to Top