preloader
ويدئو آموزش چند نکته گرامری مهم در زبان انگلیسی

ويدئو آموزش چند نکته گرامری مهم در زبان انگلیسی

مکالمه به زبان انگلیسی روان سختی ها و پیچیدگی های خود را دارد که با گام های کوچک اولیه باید شروع شده و با تمرین بر روی کوچک ترین عناصر زیر ساختاری، تلفظی و غیره به درجه فوق العاده رسید. 
شاید استفاده a, an, the که در انگلیسی به آن ها article گفته می شود برای شما راحت باشد ولی وقتی صحبت می کنیم و روی مباحث گرامری ریز می شویم، متوجه می شویم که همین ریز نکات های گرامری سختی ها و نکات ریزی دارند که رعایت نکردن آن ها در خواندن و نوشتن می تواند نمرات قابل توجهی را در آزمون های بین المللی چون تافل و آیلتس از ما کم کند، یا باعث شود که فرد مقابل منظور ما را درست متوجه نشود. در این مطلب ويدئو هایی را برای شما فراهم کرده ایم که اساتید حرفه ای native به شما نکات گرامری بسیار مهمی را آموزش می دهند. برخی از این ویدئو ها مناسب افراد با سطح نیم متوسط و برخی مناسب افراد با سطوح متوسط به بالا می باشد.

ويدئو اول

ويدئو اول و دوم درباره قانون استفاده آرتیکل های a, an, the می باشد

دانلود ويدئو لينک Download 


ويدئو دوم

ویدئو دوم مربوط به چگونگی استفاده بند وصفی یا adjective clause و quantifiers هایی چون a lot, much, many, a little, a few می باشد. این ويدئو مناسب افرادی با سطح متوسط به بالا است.

دانلود ويدئو لینک Download

 

ويدئو سوم

این ويدئو درباره استفاده being و been می باشد که توسط یک استاد بسیار حرفه ای در جملات مجهول و آینده و غیره آموزش داده می شود.

دانلود ويدئو لینک Download

آموزش مکالمه زبان انگلیسی با دید

چه هدف شما آموزش زبان انگلیسی به منظور تقویت مکالمه تان باشد چه برای اخذ مدارک بین المللی چون آیلتس، تافل، جی آر ی و غیره، تیم زبان انگلیسی دید دوره های متنوعی را برای شما فراهم می کند. 
دوره های زبان انگلیسی به صورت خصوصی و آنلاین، بسته به نیاز شما بصورت فشرده، فوق فشرده و عادی ارائه می شوند.
تعیین سطح بصورت آنلاین و رایگان انجام می شود.


Scroll to Top