منابع اصلی آزمون آیلتس

منابع اصلی آزمون آیلتس

انتخاب درست منابع آزمون آیلتس یعنی یک سرمایه‌گذاری. شما انرژی، هزینه و زمان را بر روی این منابع گذاشته و انتظار گرفتن نمره آیلتس موردنظر را دارید. با این حال، هر کتاب آیلتس کیفیت مساوی نداشته و منابع آیلتس یکی نیستند. منابع آیلتسی که برای یک فرد موثر واقع می‌شود، ممکن است برای دیگری این‌طور نباشد. در این پست، به شما 2 منبع اصلی آزمون آیلتس را معرفی می کنیم. بعضی از این منابع آیلتس رایگان هستند. (مثل کتاب Magoosh’s free IELTS eBook). این منابع اصلی آزمون آیلتس درحال حاضر در بازار موجود بوده، و همچنین پیداکردن لینک دانلود آن‌ها کار دشواری نیست.

 

کتاب Official IELTS Materials Volume 1 and Volume 2

کتاب Official IELTS Materials Volume 1 and Volume 2

قبل از آزمون اصلی، دادن چند امتحان اصلی و کامل بسیار مهم است. تمرین با این کتاب به شما کمک به‌سزائی می‌کند. این ۲ کتاب که از منابع اصلی آزمون آیلتس هستند، قطعاً ارزش هزینه‌کردن را دارند. این ۲ جلد دارای نمونه پاسخ‌هایی برای نمرات متفاوت آیلتس را برای شما فراهم کرده‌اند. برای افرادی که قصد دارند اسپیکینگ آیلتس خود را تقویت کنند، DVD دوم دارای ویدئو‌های فوق‌العاده ای هستند. سعی کنید تمامی مفاد امتحانی آیلتس را قبل از آزمون بخوانید.

لینک دانلود فایل PDF

 

کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

این سری کتابها در ایران بسیار محبوب بوده و فروش بالایی داشته‌اند. این کتاب معروف که چاپ کمبریج می‌باشد، از منابع اصلی آزمون آیلتس بوده که نمونه سوالات کامل آیلتس را در اختیار شما قرار می‌دهد. این کتاب شامل ۲ نمونه کامل سوالات آزمون آیلتس جنرال و ۶ نمونه سوال کامل آیلتس آکادمیک است. برای اطلاع بیشتر از تفاوت بین آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک، این مقاله را بخوانید. این کتاب آیلتس شامل فصل‌هایی با تمرین‌ها، نکات و تکنیک‌های آیلتس‌ای می‌باشد که شما را برای آزمون آماده می‌کند. اگر قصد دارید فقط یک کتاب کامل و جامع تهیه کنید، فکر کنم این کتاب کفاف می‌کند.

لینک دانلود فایل PDF

 


تماس با کارشناسان دید

برای کسب اطلاع بیش تر از منابع اصلی آزمون آیلتس ، مشاوره و تعیین سطح رایگان به منظور ثبت نام دوره های آیلتس آکادمی زبان ها و آیلتس دید، همه روزه می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

02122040877 | 02122040853

پست های مرتبط