معرفی و دانلود منابع و کتاب‌های خودخوان زبان فرانسه

منابع خودخوان زبان فرانسه

برای دوست‌داران زبان فرانسه، آکادمی بین‌المللی دید کتاب‌های آموزشی متنوعی را با قیمت بسیار پایین در اختیار می‌گذارد. اگر به دنبال منابع خودخوان زبان فرانسه هستید، در این مطلب چند کتاب برای شما فراهم کرده‌ایم. توضیحات تکمیلی هر کتاب شما را در انتخاب درست هدایت می‌کند.
 

 French in your face

( A face is worth 1,001 French words)

معرفی کتاب French in your face

کتاب French in your face با به‌کارگیری داستان‌هایی که صورت‌ها، ظواهر و ژست‌های شما ایجاد می‌کنند، به شما در یادگیری واژگان ضروری فرانسوی و اصطلاحات روزمرۀ فرانسوی مرتبط با شخصیت، علایق، روحیه و احساسات کمک می‌کند. 
این کتاب سرگرم‌کننده،  پر از تصاویری است که شما را جذب خود کرده و علاقۀ شما را برای توسعۀ تواناییتان در برقراری ارتباط به زبان فرانسوی بیشتر میکند.

لینک دانلود کتاب

 

 Learn to communicate in 24 Hours

معرفی کتاب Learn to communicate in 24 Hours

اگر زمانتان برای یادگیری زبان فرانسه محدود است بهتر است سراغ کتاب Countdown to French بروید. این کتاب زبان فرانسه را ب‌طور سریع و موثری به کاربران خود آموزش می‌دهد. کتاب Countdown to French دارای 24 درس است که هرکدام از این درس‌ها به گونه‌ای طراحی شدهاند که مطالعۀ آن‌‌ها بیش از یک ساعت زمان نمی‌برد.همچنین این کتاب خودآموز خلاف جهت عقربه‌های ساعت طراحی شده است، یعنی از ساعت 24 شروع شده و به 0 می‌رسد. 
هدف از این کار این است که زبان‌آموزان طی مسیر یادگیری سریع، خود را بسنجند. این کتاب ابتدا با مقدمه‌ای بر گرامر و واژگان ابتدایی شروع می‌شود و پس از آن سریعاً به سمت مهارت‌های گفتاری و مکالمه مناسب برای مسافران تجاری یا تفریحی می‌رود. با کامل‌کردن این کتاب کاربر قادر خواهد بود تا با مهارت‌های متنوعی که کسب کرده است در شرایط مختلف به زبان فرانسوی ارتباط برقرار کند.

لینک دانلود کتاب 

 منابع خودخوان زبان فرانسه

 French Verb Drills

معرفی کتاب French Verb Drills

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها هنگام یادگیری زبان فرانسه تسلط بر صرف افعال است. کتاب‌های مجموعۀ Language Verb Drills مقابله با چالش نگران‌کنندۀ صرف افعال را آسان می‌کند. تمرین‌کردن مداوم (drilling)، چه برای آلات موسیقی یا ورزش به‌کار برده شود و چه یادگیری زبان، بخش ضروری یادگیری منطقی است چرا که تمرین مکرر و متمرکز، مهارت‌های به‌دست‌آمده را همچون مهارت‌های اولیه شما طبیعی کرده و همه‌چیز ملکۀ ذهنتان می‌شود. 
برخلاف اکثر کتاب‌های یادگیری افعال که روش آموزشی‌شان جدول‌هایی از صرف افعال است، کتاب‌های مجموعۀ Language Verb Drills به زبان‌آموزان این امکان را می‌دهد که بدون درگیری در دیگر مسائل گرامر، بر یادگیری افعال تمرکز کنند. این کتاب‌ها با ترکیب ساختار کتاب کار و راهنمای مرجع ،به‌طور نظام‌مندی کارکرد افعال را توضیح می‌دهد. ویرایش‌های اخیر در پایان بخش، بازبینی هم دارند که به خواننده این امکان را می‌دهند که به‌طور خودکار شکل درست فعل را انتخاب کند.

لینک دانلود کتاب

 

A Frequency Dictionary of French: Core Vocabulary for Learners

A Frequency Dictionary of French: Core Vocabulary for Learners

کتاب A Frequency Dictionary of French  منبعی برای یادگیری است که در دسترس همگان می‌باشد و شامل 5000 کلمۀ پرکاربرد فرانسوی است.
این کتاب بر اساس 23 میلیون واژه فرانسوی است که از اشکال گفتاری و نوشتاری این زبان که از فرانسه و دیگر کشورها گرفته شده‌اند می‌باشد. این دیکشنری جزئیات هرکدام از این 5000 کلمه را که شامل معادل‌های انگلیسی آن‌ها، جملات نمونه، ترجمۀ انگلیسی، آمار استفادۀ آن‌ها می‌شود را برای کاربران ارائه کرده است.
کاربران می‌توانند از لیست متناوب کلمات یا فهرست الفبایی به این 5000 کلمه دسترسی داشته باشند. لیست تناوبی کلمات بر اساس موضوع و پیش‌زمینۀ کلمات طراحی شده است که موضوعات کلیدی آن شامل ورزش، آب و هوا، لباس و شرایط خانوادگی است. این دیکشنری منبع مفید و انگیزه‌بخشی است که به کاربران خود از تمام سطوح این اجازه را می‌دهد که از مطالعۀ خود نهایت استفاده را ببرند. 

لینک دانلود کتاب


لینک‌های مرتبط:

دانلود بهترین کتاب های یادگیری زبان فرانسه

7 کانال YouTube یادگیری زبان فرانسه

روش های یادگیری زبان فرانسه