معرفی و دانلود بهترین منابع و کتاب‌های لغت زبان انگلیسی

معرفی و دانلود بهترین منابع و کتاب های لغت زبان انگلیسی

در این مطلب بهترین کتاب‌های لغت انگلیسی را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

Word Power Made Easy

بهترین کتاب لغت انگلیسی

نوشتۀ Norman Lewis

کتاب Word Power Made Easy یک سیستم جامع تقویت واژگان است که توسط مدرس شگفتانگیز گرامر Norman Lewis طراحی شده است که روش ساده و گام به گامی برای افزایش تسلط شما بر این زبان پیش گرفته است. بهترین 
این کتاب بهترین و سریع‌ترین وسیله برای تقویت واژگان انگلیسی شما است. با تکمیل‌کردن تمرین‌های این کتاب، استفادۀ درست از کلمات و چگونگی املا و تلفظ صحیح آن‌ها را به‌خوبی یاد می‌گیرید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه از بیان اصطلاحات اشتباه و نامناسب جلوگیری کرده و بدون اشتباهاتی که باعث خجالت شما شوند به انگلیسی صحبت کنید.

لینک دانلود کتاب 

 

 

Verbal Advantage: Ten Easy Steps to a powerful Vocabulary

بهترین کتاب لغت انگلیسی

نوشتۀ Charles Harrington Elster

برای اولین بار به شکل “کتاب” تألیف شده است که در ابتدا به شکل فایل‌های صوتی عرضه می‌شد و حالا به شکل کتاب چاپی حاوی 3500 واژه انگلیسی برای افرادی که قصد موفقیت در این زبان را دارند ارائه شده است.
“مردم شما را از طریق کلماتی که استفاده می‌کنید قضاوت می کنند”. در آمریکا مردم بیشماری از طریق تبلیغات و ورژن‌های صوتی این کتاب، با این جمله آشنا هستند که امروزه بیش از 100000 نسخۀ چاپی آن به فروش رفته است. بنابراین این اطلاعات پرفروش امروزه به شکل کتاب چاپی برای تقویت واژگان شما در 10 گام موجود است.

لینک دانلود کتاب

 

 

1100 Words You Need to Know

بهترین کتاب لغت انگلیسی

نوشتۀ Murray Bromberg

این کتاب بهعنوان پر فروش‌ترین کتاب بارون بهترین نسخۀ چهارم را دارا است. در کنار لیست‌های استاندارد واژگان، این نسخه یک بخش جدید به نام Panorama of Words دارد. در این بخش هر کدام از این 1100 کلمه در جملاتی که از رمان‌های معروف، بازیها، اشعار، روزنامه و حتی برنامه‌های تلوزیونی برگرفته شده‌اند ظاهر میشوند. این کتاب مخصوص تقویت پایۀ واژگان است که برای افراد دبیرستانی و حتی دانشجویان مناسب است. زبان‌آموزان لیست کلمات را با تعاریف، تشابه، تمارین و بازی‌های کلمات یاد می‌گیرند.

لینک دانلود کتاب