preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
دانلود و خرید کتاب های آمادگی آزمون آیلتس

خرید کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس

در این مطلب 3 تا از کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس را به‌همراه لبنک دانلود برای شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. برای خرید این کتاب‌ها می‌توانید با ما تماس گرفته تا کتاب را برای شما ارسال کنیم. 


معرفی کتاب Objective IELTS Intermediate Workbook with Answers

نوشته Michael Black

کتاب Objective IELTS Intermediate Workbook with Answers

کتاب objective IELTS دوره آمادگی آزمون آیلتس در 2 سطح است که تمرین‌های جامع و موردنیاز برای آیلتس آکادمیک و جنرال را فراهم می‌کند. این کتاب تحت‌نظر مجموعه آموزشی کمبریج براساس تحلیل برگه‌های شرکت‌کنندگان واقعی آزمون آیلتس طراحی شده است. این 2 سطح کتاب Objective IELTS می‌توانند به‌تنهایی یا پشت سرهم، یکی پس از دیگری مطالعه شوند.
این مسئله بستگی به سطح شرکت‌کننده دارد. اگر سطح شرکت‌کننده پایین است و قصد کسب نمرۀ بالا در آزمون آیلتس را دارد باید این دو کتاب را به‌ترتیب بخوانند. هر سطح 60 الی 80 ساعت مطالعه را می‌طلبد که استفاده از کتاب کار و سی‌دی به تعداد ساعت‌ها اضافه می‌کند.

لینک دانلود دیجیتالی کتاب

 

معرفی کتاب Step Up to IELTS Teacher’s Book

نوشتۀ Vanessa Jakeman, Calre McDowell

کتاب Step Up to IELTS Teacher’s Book

کتاب Step Up to IELTS تمام مهارت‌های زبانی و آزمونی مورد نیاز برای آزمون آیلتس را در حداکثر 60 ساعت آموزشی پوشش داده و شرکت‌کننده را سریعاً با آزمون آشنا می‌کند. این کتاب هر دو مدل آزمون آیلتس (جنرال و آکادمیک) را شامل می‌شود. تمرین‌های کوتاه و مشابه آزمون، مهارت‌های آزمونی افراد را پیش از اینکه تمرین‌های چالش برانگیزتری انجام دهند تقویت می‌کند. بخش نمونه سوال پایان هر درس، روی هم رفته یک نمونه از آزمون آیلتس را به نمایش می‌گذارند.

لینک دانلود دیجیتالی کتاب

معرفی کتاب

Check Your Vocabulary for English for the IELTS Examination: A Workbook for Students (Check Your Vocabulary Workbooks)

نوشتۀ Rawdon Wyatt

Check Your Vocabulary for English for the IELTS Examination

این کتاب‌کار مواد آموزشی مورد نیاز برای اصلاح و تقویت واژگان ضروری برای آزمون آیلتس را برای کاربران خود فراهم کرده است. این کتاب شامل فعالیت‌هایی برای آماده کردن شرکت‌کنندگان در هر دو آزمون جنرال یا آکادمیک آیلتس است. همچنین شامل دستورالعمل‌های مورد نیاز بوده و مناسب یادگیری خودآموز و یادگیری در کلاس است.

لینک دانلود دیجیتالی کتاب


Scroll to Top
آیکون تماس با ما