preloader
دانلود ویدئو های آموزش واژگان زبان آلمانی

دانلود ویدئو های آموزش واژگان زبان آلمانی

در این مطلب دو ویدئو فوق العاده حرفه ای آموزش زبان آلمانی را برای شما برای دانلود به اشتراک گذاشته ایم.

واژگان مبتدی و پیشرفته زبان آلمانی

ویدئو اول

 30 واژه پیشرفته آلمانی (لغات مفید)

30 Advanced German Words (Useful Vocabulary)

 

لینک Download

شما تصمیم گرفته اید که یادگیری زبان آلمانی را شروع کنید ، بنابراین بیایید واژگان شما را بسازیم! در این ویدئو ، برخی از مهمترین کلمات و عبارات را در زبان آلمانی را یاد خواهید گرفت. اگر می خواهید زبان آلمانی را شروع کنید ، این ویدیو برای شما ساخته شده است. مدرس حرفه ای ما به زبان آلمانی ساده و با زیرنویس واژگانی را برای شما آموزش می دهد. این فیلم مهارت درک شنیداری شما را به چالش می کشد و به شما کمک می کند تا در تحصیل در آلمان خود پیشرفت کنید.

ویدئو دوم

 

30 واژه زبان آلمانی

30 Beginner German Words (Useful Vocabulary)

 

لینک Download

در این ویدئو 30 واژه زبان آلمانی مفید را به شما آموزش خواهیم داد که احتمالاً در مکالمات زندگی روزمره به زبان آلمانی خواهید شنید!

شما تصمیم گرفته اید که یادگیری آلمانی را شروع کنید، بنابراین، بیایید واژگان شما را در این ویدئو بسازیم! در این ویدئو، برخی از مهمترین کلمات و عبارات را در زبان آلمانی یاد خواهید گرفت. اگر می خواهید زبان آلمانی را شروع کنید، این ویدیو برای شما ساخته شده است. مدرس حرفه ای ما زبان آلمانی ساده تدریس کرده و این ویدئو به همراه زیرنویس می باشد. این فیلم مهارت درک شنیداری شما را به چالش می کشد و به شما کمک می کند تا در تحصیل در آلمان خود پیشرفت کنید.

این سریعترین ، ساده ترین راه برای انتخاب زبان آلمانی ابتدایی است!


Scroll to Top