preloader
  • 09332061561 | 02166895207
  • info@deedlanguage.ir
دانلود منابع و کتاب‌های آموزش زبان فرانسه

دانلود کتاب‌های آموزش زبان فرانسه

در این مقاله، 3 کتاب آموزش زبان فرانسوی را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم. در وب‌سایت رسمی آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید دانلود کتاب‌های آموزش زبان فرانسه به‌صورت رایگان و به‌همراه توضیحات تکمیلی برای شما عزیزان ارائه می‌شود. آکادمی دید ارائه‌دهنده دوره‌های متنوع زبان آلمانی نیز می‌باشد.

 

Beginning French for the utterly confused

کتاب های آموزش زبان فرانسه - Beginning French for the utterly confused

نوشتۀ Amilcar Sebastian Mercado

زمانی که با فهم یکی از دشوارترین دروس خود یعنی زبان فرانسه رو به رو می‌شوید نگران نشوید. حتی بهترین زبان‌آموزان نیز ممکن است سردرگم شوند. کتاب Beginning French for the utterly confused کلید موفقیت زبان آموزان مبتدی است. واژگان، گرامر، عبارات و اصطلاحات رایج زبان فرانسه به‌طور واضح و قابل فهمی طراحی شده‌اند و همچنین برقراری ارتباط راحت زبان‌آموز به این زبان را ممکن می‌سازند.
 پیام کتاب Beginning French for the utterly confused ساده است: دیگر نیازی به سردرگمی نیست. شما با داشتن توصیه‌های ارزشمند نویسندگان این کتاب که تجربۀ  تدریس به هزاران زبان‌آموز مبتدی را داشته‌اند، راه واضح‌تر و جدیدتری برای یادگیری این زبان پیدا خواهید کرد. پس منتظر نمانید. پیش به سوی نمرات بالاتر، اعتماد به نفس بیشتر، خروج از سردرگمی و کسب آمادگی کامل.

لینک دانلود کتاب

 

French Grammar drills

کتاب های آموزش زبان فرانسه - French Grammar drills

نوشتۀ Eliane Kurbegov

گرامر فرانسۀ خود را با تمرین‌های تقویتی توسعه دهید.
اگر می‌خواهید در زبان فرانسه حرفه‌ای باشید، باید در نهایت بار سنگین گرامر‌ آن را از دوش خود بردارید. بهترین روش برای برداشتن این مانع، قرارگرفتن در پروسهۀ عملی یادگیری است. کتاب French Grammar Drills با پوشش‌دادن تمام جنبه‌های زبان فرانسه (حروف اضافه، شکل و زمان افعال و ضمایر) به شما در یادگیری پیچیده‌ترین موضوعات گرامری با روش‌های جالب و سرگرم‌کننده کمک می‌کند.

این کتاب جامع شامل:

• بیش از 150 تمرین که نمایانگر چگونگی عملکرد سیستم گرامری زبان فرانسه به‌همراه تمرین‌های بازبینی جهت خودآزمایی.

• کلید پاسخنامه برای یافتن سریع پاسخ سوال‌های خود

• موضوعات گرامری عبارتند از: حرف تعریف معین و نامعین، صفت‌های نمایشی، ضمایر ملکی، حروف ربط، اصطلاحات فعلی و…

لینک دانلود کتاب

 

French

کتاب franch برای آموزش زبان فرانسه

نوشتۀ  Gaelle Graham

مجموعه کتاب‌های Teach Yourself Language پرفروش‌ترین مجموعۀ آموزش زبان است. این مجموعه، زبان‌های مختلفی همچون اسپانیایی، دانمارکی، پرتغالی و چند زبان دیگر را در دسترس یادگیری زبان‌آموزان مبتدی قرار می‌دهد. زبان‌آموزان می‌توانند با سرعت یادگیری متناسب خود، از کتاب‌های این مجموعه در کنار دیگر کتاب‌های آموزشی خود استفاده کنند. این مجموعه بر اساس جدیدترین روش‌های آموزشی به‌گونه‌ای طراحی شده است که لذت‌بخش بوده و با مخاطبانش دوستانه است. 
هر مجموعه که توسط متخصصین آن زبان طراحی شده است از پایه شروع شده و به تدریج زبان‌آموز را به مراحل بالاتر سوق داده و برقراری ارتباط با آن زبان را برایشان آسان‌تر می‌کند.

این مجموعه‌ها به‌طور کلی شامل:

مکالمه‌های به‌روز و مرتبط با فرهنگ، گرامر، تمرین‌های گام به گام تلفظ، واژگان سودمند، افعال با قاعده و بی قاعده، تمرین‌های بیشمار، فهرست واژگان دو زبانه. 
ویرایش‌های جدید شامل: کوئیزهای واضح و مرتب و ارجاع به وب‌سایتهای معتبر برای تمرین و مطالعۀ بیشتر. 

لینک دانلود کتاب


لینک‌های مرتبط

بهترین اپلیکیشن‌های یادگیری زبان آلمانی

بهترین روش یادگیری زبان آلمانی

 


Scroll to Top
آیکون تماس با ما