دانلود بهترین منابع و کتاب‌های آموزش و یادگیری زبان فرانسه

دانلود بهترین منابع و کتاب‌های آموزش و یادگیری زبان فرانسه

امروزه، زبان فرانسوی نقش پررنگی در دنیای ما دارد. به این زبان حرف‌زدن و داشتن یک مدرک معتبر زبان فرانسه، رزومه کاری و تحصیلی شما را می‌تواند بسیار تقویت کند. در این مطلب، چند کتاب آموزش زبان فرانسه را به‌همراه لینک دانلود برای شما فراهم کرده‌ایم. آکادمی دید جزء حرفه‌ای‌ترین و تخصصی‌ترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در تهران می‌باشد که دوره‌های متنوع زبان فرانسه را برای شما عزیزان ارائه می‌دهد.
 

Easy French Step-by-Step

کتاب های یادگیری زبان فرانسه

کتاب Easy French Step-by-Step مهم‌ترین نکات گرامری پایه را برای شما فراهم کرده که برای یادگیری کامل زبان دوم فوق‌العاده است. این کتاب به شما مفاهیم و قوانین گرامری را به‌صورت گام به گام معرفی می‌کند که شما در طی پیشرفت خود در طول کتاب  فرا می‌گیرید.  کاربرد 300 فعل در این کتاب به ترتیب فراهم شده است. تمرین‌های متعدد و متن‌های مفید و کاربردی به شما کمک می‌کند که اسپیکینگ و درک مطلب خود را به‌طور فوق‌العاده بسازید. دانلود بهترین کتاب های یادگیری زبان فرانسه

لینک دانلود این کتاب
 

French Verbs 501

کتاب های یادگیری زبان فرانسوی

کتاب 501 French Verbs یکی از معروف‌ترین منابع آموزش زبان می‌باشد. در این کتاب مهم‌ترین فعل‌های زبان فرانسه به ترتیب الفبا در نمودارهایی به شکل معلوم و مجهول آورده شده‌اند. همه افعال صرف شدهاند. این کتاب با فراهم‌کردن ارجاعات و نکات بسیار مهم و کاربردی، راهنمای کامل و خوبی برای یادگیری افعال میباشد. حدود بیش از 1250 فعل، عبارت و اصطلاحات کاربردی، تمرینها و آزمون‌ها با سوالاتی به‌همراه پاسخ در این کتاب گنجانده شده‌اند.

لینک دانلود این کتاب
 

French Short Stories: Learn French with Stories for Beginners

کتاب های یادگیری زبان فرانسوی

این کتاب برای یادگیری سریع زبان فرانسه فوق‌العاده است. کتاب French Short Stories: Learn French with Stories for Beginners سبک و شیوه‌های متنوعی را برای یادگیری زبان فرانسه دارد. در این کتاب افسانه‌ها و داستان‌های مختلف و معروف برایتان فراهم شده که می‌تواند انگیزه فوق‌العادهای برای یادگیری این زبان به شما ببخشد. داستان‌های اول ساده بوده و رفته‌رفته پیچیده‌تر می‌شوند.

لینک دانلود این کتاب