preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
خرید کتاب‌ها و منابع آمادگی آزمون آیلتس

خرید کتاب آیلتس | کتاب‌های Focus on IELTS Books و Collins Books

آیا قصد دارید مطالعات آیلتس را خودخوان جلو ببرید؟ برای خرید کتاب‌های آیلتس که نمره مد نظر شما را تضمین کند بهتر است وقت کافی اختصاص داده و تحقیق دقیق‌تر و جامع‌تری داشته باشید. تیم خانه دید منابع آیلتس که در این آکادمی تدریس می‌شود را برایتان در این لینک فراهم کرده است. 

در مطلب امروز چند کتاب آیلتس را برای شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید آن‌ها را به‌صورت اینترنتی از وب‌سایت ما خریداری کنید.

 

Focusing on IELTS – Reading and Writing

معرفی کتاب آیلتس - reading and writing skills

نوشتۀ Kerry O’Sullivan و Jeremy Lindeck

مجموعۀ Focusing on IELTS شامل بستۀ جامع و به‌روز یادگیری است که مهارت‌های مورد نیاز زبان‌آموزانرا برای آزمون آیلتس تقویت می‌کند. این مجموعه شامل 2 کتاب مهارتی: 1. شنیداری و گفتاری، 2. خواندن و نوشتاری (مناسب آزمون جنرال و آکادمیک آیلتس است) و دو کتاب تمرین برای هر یک از این دو دسته‌بندی است. این مجموعه مناسب یادگیری خودآموز و یادگیری در کلاس است. 

ویژگی‌های کلیدی این کتاب:

• دارا بودن نکاتی درخصوص محتوای آزمون آیلتس و چگونگی ارزیابی آن

• دارا بودن راهنمای دقیق برای تقویت عملکرد در آزمون، که شامل دستورالعمل دقیق درخصوص تقویت مهارت‌های بخصوص آزمونی نیز است.

• دارا بودن گسترۀ متنوعی از تمرین‌ها و مثال‌ها برای افزایش مهارت‌های زبانی و آزمونی شما

• دارا بودن راهنمایی برای چگونگی برنامه‌ریزی یادگیری خودآموز همراه با آزمون‌های آزمایشی

• همچنین دارای 4 سی دی فایل‌ صوتی با لهجه‌های مختلف این زبان است که نمونه صدای شرکت کنندگان همراه با تحلیل پاسخ آن‌ها را نیز دارد. 

لینک دانلود کتاب

 

Listening for IELTS (Collins English For Exams)

معرفی کتاب Ielts

نوشتۀ Fiona Aish و Jo Tomlinson

اگر مهارت شنیداری‌تان (listening) از کسب نمرۀ دلخواه شما در آزمون آیلتس جلوگیری می‌کند، کتاب Listening For IELTS مجموعۀ Collins در این خصوص به شما کمک می‌کند. اجازه ندهید که یک مهارت شما را از موفقیت در آزمون منع کند. در کتاب Listening For IELTS مجموعۀ Collins مخصوصاً برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که با شرکت در آزمون آیلتس قصد دارند توانایی خود را در برقراری ارتباط موثر به زبان انگلیسی چه در محیط کاری و چه در دانشگاه نشان دهند. 

لینک دانلود کتاب

 

Writing for IELTS (Collins English for Exams)

معرفی کتاب آسلتس

نوشته ی Anneli Williams

اگر مهارت نوشتاری‌تان (Writing) مانع کسب نمرۀ دلخواه و مورد نیاز شما در آزمون آیلتس می‌شود، مجموعۀ Collins در این زمینه به کمک شما میآید. اجازه ندهید یک مهارت مانع موفقیت شما در این آزمون شود. مجموعۀ Collins مخصوصاً برای افرادی طراحی شده است که با شرکت در آزمون آکادمیک آیلتس قصد دارند توانایی خود را در برقراری ‌ارتباط موثر به زبان انگلیسی در محیط دانشگاهی و آکادمیک نشان دهند. 
آزمون آیلتس چیست؟ آزمون آیلتس، آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی است که سالانه بیش از 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان شرکت‌کننده دارد. آیلتس رایج‌ترین آزمون شناخته شده  توسط دانشگاه‌های معتبر جهان برای ارزیابی سطح انگلیسی دانشجویان متقاضی است. آزمون آیلتس همچنین برای اهداف مهاجرتی نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. کشورهای استرالیا، نیوزلندو کانادا نیز برای مهاجرت، نمرۀ آیلتس از متقاضیان خود می‌خواهند. 

لینک دانلود کتاب

 


Scroll to Top
آیکون تماس با ما