preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
خرید و دانلود کتاب ها و منابع جامع آموزش و آمادگی آزمون آیلتس

خرید و دانلود کتاب‌ها و منابع جامع آموزش و آمادگی آزمون آیلتس

خرید کتاب‌های IELTS در وب‌سایت آکادمی دید همراه توضیحات هر کتاب برای شما عزیزان آماده شده است. شما همچنین می‌توانید نسخههای دیجیتالی کتاب‌هایی را که برای شما آماده کردهایم را دانلود کنید.


معرفی کتاب IELTS High Score Vocabulary List

نوشتۀ Timothy Dickeson

کتاب IELTS High Score Vocabulary List

اگر شما در شرف شرکت در آزمون آیلتس هستید قطعاً این فکر به ذهنتان خطور می‌کند که چگونه نمرۀ خود را بالاتر ببرید. کتاب IELTS High Score Vocabulary List گلچینی از واژگانی را که به افزایش نمرۀ  شما کمک می‌کنند را در قالب لیستی از این کلمات برایتان گرداوری کرده است که شامل:

• فهرستی از واژگانی است که اساساً برای موفقیت شما در این آزمون مهم هستند.
• واژگانی مناسب را برای یادگیری در اختیار داشته باشید تا وقتتان را برای یادگیری کلمات غیرضروری تلف نکنید.
• مترادف و متضاد کلمات برای فهم آسان‌تر.
• توصیف‌های به‌خصوص و واضح برای افراد غیر زبان اصلی همچون خود شما.

اگر شما هم برای شرکت در این آزمون  کاملاً جدی هستید و نه‌تنها قصد قبول شدن در آیلتس بلکه کسب نمرۀ بالا در آن را دارید، هر چه سریع‌تر سراغ این کتاب بروید.

لینک دانلود دیجیتالی کتاب

 

معرفی کتاب IELTS Speaking Essentials Book 5

نوشتۀ Jyoti Malhotra 

کتاب IELTS Speaking Essentials Book 5

کتاب Speaking Essentials پنجمین و آخرین کتاب در مجموعۀ IELTS-Tech است و به‌طور موثری پاسخگوی اهداف شرکت‌کنندگان در هر دو آزمون جنرال و آکادمیک آیلتس به‌خصوص افرادی که نیازمند تقویت قدرت کلامی خود در مصاحبه‌های ایلتس هستند، می‌باشد. کتاب Speaking Essentials هر سه جنبۀ مهم بخش اسپیکنیگ آزمون آیلتس ( بخش 1: تعامل شخصی، بخش 2: کارت ها و بخش 3: ادامه ی بحث) را به‌طور کاملاً موثری پوشش می‌دهد.

لینک دانلود دیجیتالی کتاب

 

معرفی کتاب IELTS To Success

نوشتۀ Bemmel E, Tucker J

کتاب IELTS To Success

کتاب IELTS To Success با ارائۀ استراتژی‌ها و مواد آموزشی موردنیاز در تمام بخش‌های آزمون آیلتس، شما را در آمادگی برای این آزمون کمک می‌کند. این کتاب مخصوصاً برای افرادی طراحی شده است که قصد شرکت در آزمون آکادمیک را دارند. همچنین این کتاب شامل سه آزمون کامل لیسنینگ، شش آزمون ریدینگ و شش آزمون رایتینگ است. پاسخ‌های هر کدام از این آزمون‌ها نیز ارائه شده‌اند. این کتاب برای افرادی طراحی شده است که قصد کسب نمرۀ 7 تا 9 آیلتس را دارند.

لینک دانلود دیجیتالی کتاب


Scroll to Top
آیکون تماس با ما