بهترین کتاب‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی

بهترین کتاب‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی

امروزه زبان ترکی استانبولی نه‌تنها در ایران، بلکه در سراسر دنیا از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. وب‌سایت حرفه‌ای آکادمی زبان‌ها و آیلتس دید، برای شما عزیزان منابع بسیار متنوعی را به‌همراه توضیحات و لینک دانلود در اختیار قرار می‌دهد. خانه زبان دید ارائه‌دهنده دوره‌های مکالمه زبان ترکی استانبولی به‌صورت خصوصی و ترمیک می‌باشد.

در این مقاله قصد داریم تا بهترین کتاب‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی را به شما معرفی کنیم :

 

Elementary Turkish Lewis V. Thomas

Elementary Turkish Lewis V. Thomas

سال‌ها انتشار مکرر این کتاب جامع توسط انتشارات پرینستون اثبات موفقیت و تاثیرفوق العاده این کتاب است. این کتاب تمرین و گرامر زبان ترکی استانبولی، در ۲۳ درس، تمام موارد ضروری گرامر را از الفبا و شکل‌های فعلی پیشرفته مورد پوشش قرار می‌دهد. این کتاب به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا ساختارهای پایۀ گرامر مدرن زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرند.

لینک دانلود

 

Turkish Phrasebook and Dictionary

Turkish Phrasebook and Dictionary

این کتاب جیبی، موثق و خواندنش آسان است که برای سفر بسیار ضروری است. با داشتن این کتاب، کلمه دقیق و درست همیشه در کنار شماست. این کتاب زبان ترکی استانبولی، عبارت‌های روزانه‌ای را که در سفر می‌تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد برای شما فراهم کرده است. این دیکشنری ۳ هزار کلمه‌ای شامل اطلاعات و نکات سفر است. بخش تلفظ کلمات نیز به شما در یادگیری تلفظ صحیح کلمات کمک می‌کند. با داشتن این کتاب در سفرتان، هیچ‌وقت حس کمبود کلمات ترکی استانبولی را نخواهید داشت.

لینک دانلود

 

The Turkish Language Explained for English Speakers: A Treatise on the Turkish Language and its Grammar

The Turkish Language Explained for English Speakers: A Treatise on the Turkish Language and its Grammar

این کتاب بر زبان ترکی و گرامر آن تمرکز کرده و سعی دارد بر سختی‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی که زبان‌آموزان با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند تمرکز کند. این کتاب شامل ساختارهای زبان ترکی به‌همراه مثال‌هایی است. هرچند این کتاب برخلاف کتاب‌های گرامر زبان ترکی استانبولی شامل درس‌های تمرینی نیست.
این کتاب ساختارهای گرامری مبتدی، متوسط و پیشرفته که برای یادگیری و تسلط کامل زبان ترکی استانبولی لازم است را کاور می‌کند. این کتاب در کل شامل ۴۵ فصل است.

لینک دانلود

 

3Minute Turkish

3MinuteTurkish

آیا دوست دارید در اولین درس خود به زبان ترکی استانبولی صحبت کنید؟ با کتاب ترکی استانبولی ۳ دقیقه‌ای، موارد پایۀ ترکی استانبولی را که توسط اساتید واقعی نوشته و تنظیم شده‌اند را یاد می‌گیرید.
بهترین جنبه این کتاب این است که هر بخش آن ۳ دقیقه است.
شما موارد زیادی را یاد می‌گیرید، مثل احوال‌پرسی، صحبت درباره خودتان، آدرس پرسیدن، یا سفارش غذا در رستوران. نکاتی را نیز درباره اینکه چگونه صحبتتان در رویاروی با ترکی زبان‌ها طبیعی به‌نظر برسد یاد خواهید گرفت.

لینک دانلود


لینک های مرتبط :

معرفی 2 کتاب یادگیری زبان ترکی استانبولی به‌همراه لینک دانلود

اپلیکیشن‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی برای اندرود، آیفون و آی پد