preloader
  • 09332061561 | 02166895207 دپارتملن انگلیسی، آیلتس، تافل و دولینگو
  • info@deedlanguage.ir
بهترین منابع و کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی بهترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان آلمانی

در ایران، به دلیل محدودیت‌های بسیار زیاد، پیداکردن بهترین کتاب‌ها برای یادگیری زبان آلمانی بسیار دشوار است. در این مطلب چند کتاب مفید و بسیار کاربردی را برایتان معرفی می‌کنیم.

 

''The Everything Learning German Book: Speak, Write and Understand Basic German in No Time''

نوشتۀ Ed Swick

 

بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی

 

این کتاب مختص افرادی است که سطح زبانی آن‌ها مبتدی بوده و قصد دارند اصطلاحات ساده‌ای را به‌کار ببرند: مثل Wie viel kostet der Käse? (قیمت آن پنیر چقدر است؟)  یا Ich möchte ein Berliner, bitte  (لطفاً، یه برلینر به من بدین). 
مزیت این کتاب CD آن است که برای بهبود مهارت لیسنینگ شما می‌تواند عالی باشد، از این طریق شما می‌توانید یاد بگیرید که آلمانی زبان‌ها چگونه صحبت می‌کنند. تمرین‌های این کتاب پیچیدگی خاصی نداشته، و شما زبان آلمانی را با معرفی ساده و مکالمات کاملاً معمولی شروع می‌کنید.

لینک دانلود کتاب

 

''Living German''

نوشتۀ Ed Swick

کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی

موقعی می‌رسد که استفاده از فلش‌کارت پاسخگوی نیازها نیست و باید خود را در زبان، فرهنگ و اتفاقات آلمانی غوطه‌ور کنید. اینجاست که کتاب Living German به کارتان خواهد آمد. این کتاب جامع تمرکزش بر غنی و حرفه‌ای کردن ساختارهای زبانی می‌شود که شما از قبل آن‌ها را می‌دانید. این کتاب مخصوص تعامل با آلمانی‌زبان‌ها و زندگی با دانش زبان آلمانی است و از این‌رو صرفاً تقلای عادی با زبان آلمانی نیست. این کتاب رویکرد سنتی با پایه‌های گرامری، مهارت‌های ترجمه و واژگان کاربردی را به کار می‌برد. تمرین های این کتاب دارای پاسخ بوده و CD صوتی‌اش به تقویت مهارت شنیداری‌تان بسیار می‌تواند کمک کند. 
مزیت کلی این کتاب ارائه نمونه ها و دیالوگ هایی از دنیای واقعی بوده که شما را شرایط واقعی آلمانی قرار می دهد.

 

“German Made Simple: Learn to Speak and Understand German Quickly and Easily”

نوشتۀ Eugene Jackson and Adolph Geiger

بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی

این کتاب انتخاب ایده‌آل کسانی می‌تواند باشد که قصد دارند زبان آلمانی را به‌صورت خودخوان یاد بگیرند. این کتاب مختص افراد مبتدی است، اما هدف در این کتاب یادگیری سریع اصطلاحات روزمره است.

این کتاب شامل تمرین‌های خواندن و درک مطلب است؛ و همچنین راهنمای تلفظی آن به شما کمک می‌کند تا کلمات را درست تلفظ کنید.

لینک دانلود کتاب


Scroll to Top
آیکون تماس با ما