مزایای تحصیل در آلمان

مزایای تحصیل در آلمان

مزایای تحصیل در آلمان | 6 دلیل مهاجرت و تحصیل در کشور آلمان

همه بر این آگاه هستند که آلمان بدلیل شهریه‌های پایین مقصد معروف تحصیلی برای آموزش عالی است. اما آیا تا به‌حال به دیگر مزایای تحصیل در آلمان فکر کرده‌اید؟ در این مطلب چندتایی از آن‌ها را مطرح کرده‌ایم، برای مابقی، شما باید شخصاً تحصیل در آلمان را تجربه کنید.

1. هزینه‌های ترمی شما  به‌طور معمول شامل گذرنامه حمل و نقل است که به شما اجازه استفاده از وسیله‌های حمل و نقل عمومی در شهر محل تحصیلتان را می‌دهد ( گاهی اوقات برای استفاده از حمل و نقل درکل آلمان).  از دیگر مزایای تحصیل در آلمان کارت شناسایی دانشجویی شما است که می‌تواند به‌عنوان مجوز عبور و مرور شما باشد.

2. آلمان تقریباً در مرکز اروپا قرار دارد بنابراین، می‌توانید در زمان کم به هر جای اروپا که بخواهید با هزینۀ کم سفر کنید. اکثر شهرهای آلمان ارتباط خوبی با دیگر شهرهای اصلی اروپا دارند بنابراین، امکان سفر شما به هرجایی که بخواهید بالاست. پس حتماً در طول تحصیل خود سفر کنید.

3. زمانی که درآلمان تحصیل می‌کنید نه‌تنها فرصت تقویت مهارت‌های تحصیلی خود را دارید بلکه می‌توانید اِلِمان‌های شخصیتی خود را نیز تقویت کنید. شما شروع به ایجاد قوانین و نظم و انضباط‌هایی در زندگی خود می‌کنید که به شما در هر قدم از زندگیتان کمک می‌کنند.

4. کشور آلمان خود پر از چشم اندازهای زیبایی است که شاید حتی نیازی نباشد به کشورهای دیگر سفر کنید. می‌توانید به دیدن مکان‌های شگفت‌انگیزی در آلمان بروید.

5. آلمان در هزینه‌های زندگی درمقایسه با کشورهای همسایه همچون فرانسه و هلند، کشوری ارزان است. بنابراین شما یا نیازی به پرداخت شهریه ندارید یا شهریه کمی را باید پرداخت کنید و هزینه‌های زندگی‌تان در آنجا پایین خواهد بود. عالی است!! این از مهم‌ترین مزایای تحصیل در آلمان می‌باشد.

6. نکته آخر اینکه به شما 18 ماه پس از اتمام تحصیلتان فرصت داده می‌شود تا دنبال شغل یا فرصت دیگر برای تحصیل بگردید.


تماس با کارشناسان زبان آلمانی دید

به منظور کسب اطلاعات تکمیلی درباره اقامت تحصیلی و ویزای دانشجویی آلمان و همچنین کلاس های زبان آلمانی، می توانید همه روزه از 8 صبح تا 9 شب با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 02122040877