preloader

سایر

تدریس خصوصی زبان هندی

تدریس خصوصی زبان هندی

آکادمی بین‌المللی دید دوره‌های فوق‌حرفه‌ای فشرده، فوق‌فشرده و عادی و تدریس خصوصی زبان هندی را در کنار بهترین اساتید زبان هندی به صورت‌های حضوری و آنلاین برای شما عزیزان ارائه می‌دهد.

کلاس زبان عربی | تدریس خصوصی زبان عربی

کلاس زبان عربی | تدریس خصوصی زبان عربی

زبان عربی بی‌شک یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا تلقی می‌شود. حتی برای ما ایرانی‌ها که زبان فارسی‌مان عناصر مشترکی با زبان عربی دارد، یادگیری زبان عربی برای ما هم سخت به نظر می‌رسد. زبان عربی تنوع بالایی داشته و 30 گویش متنوع را در بر می‌گیرد.

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

تدریس خصوصی زبان ژاپنی

آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید با بین‌المللی‌ترین و جدیدترین متد آموزشی، دوره‌های تدریس خصوصی زبان ژاپنی را برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. قبل از اینکه درباره آموزش زبان ژاپنی در دید بدانید، نگاهی به مزایای یادگیری زبان ژاپنی می‌اندازیم.

تدریس خصوصی زبان کره ای

تدریس خصوصی زبان کره ای

آکادمی بین المللی زبان دید به عنوان تخصصی ترین مرکز برگزار گننده زبان های خارجی، دوره های تدریس خصوصی زبان کره ای را نیز با حرفه ای ترین اساتید زبان کره ای برگزار می کند. در این مقاله اطلاعات تکمیلی درباره کلاس های خصوصی زبان کره ای برای شما فراهم کرده و به بررسی ویژگی های تدریس خصوصی زبان کره ای آکادمی دید می پردازیم. با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان چینی

تدریس خصوصی زبان چینی

آکادمی زبان دید یکی از تخصصی‌ترین برگزار کننده‌های تدریس خصوصی زبان چینی می‌باشد. آن دسته از عزیزانی که قصد دارند با سرعت بالا زبان چینی را یاد بگیرند، دوره‌های خصوصی زبان چینی می‌تواند بهترین گزینه باشد. تدریس خصوصی زبان چینی می‌تواند مناسب تجار، بازرگانان، ارگان‌ها و شرکت‌های بین‌المللی باشد که قصد یادگیری سریع زبان چینی و استفاده کاربردی از آن را دارند.

Scroll to Top