preloader
کلاس فشرده زبان انگلیسی

کلاس فشرده زبان انگلیسی

کلاس‌های فشرده زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید به صورت روزانه، از شنبه تا چهارشنبه برگزار می‌شوند. برای افرادی که تایم زیادی ندارند و بایستی در کمترین زمان ممکن مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و بعد مدرک آیلتس خود را اخذ کنند، دوره‌های فشرده زبان انگلیسی می توانند بهترین گزینه باشند. در این دوره‌ها، کتاب‌های American English File یک تا پنج به شما تدریس می‌شود.
هرچند، برای افرادی که کلاس خصوصی آیلتس ثبت نام می‌کنند، تنها 3 کتاب اول American English File به عنوان ترم‌های Pre-IELTS با آن‌ها کار می‌شود. متقضایان تدریس خصوصی آیلتس، پس‌ از کسب نمره قبولی امتحان جامع  در پایان سومین کتاب، وارد دوره‌های آیلتس می‌شوند. دوره‌های آیلتس در مجموع 6 ترم می باشند. برای اطلاعات بیشتر از کلاس‌های آیلتس، این لینک را بخوانید. 

 

شرایط کلاس فشرده زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید

تعداد کل ترم‌ها از مبتدی تا پیشرفته: 5 ترم

هر جلسه: 3 ساعت

هر ترم 1 کتاب American English File با شما کار می‌شود.

تعداد کل جلسات کتابهای 1 و 2: 30 جلسه

تعداد کل جلسات کتاب‌های 3، 4 و 5: 45 جلسه

 

کلاس فشرده زبان انگلیسی و آیلتس تضمینی

تیم آکادمی بین‌المللی دید، ضمانت‌نامه کتبی به شما ارائه می‌دهد؛ و کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی و آیلتس خود را تضمین می‌کند. برای اطلاع از متن و بندهای قرارداد، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرایط کلاس فشرده زبان انگلیسی در آکادمی زبان دید

 

مزیت کلاس فشرده زبان انگلیسی

کلاس فشرده زبان انگلیسی بهترین آپشن متقاضیان مهاجرت است. مثلاً اگر بورسیه تحصیلی از دانشگاه یا کالجی کسب کرده‌اید و باید قبل از مهاجرت، مدرک آیلتس خود را ارئه دهید. دوره‌های فوق‌فشرده زبان انگلیسی می‌تواند کمک بزرگی به شما باشد. هرچند، برای موفقیت در کلاس فشرده زبان انگلیسی، باید زمان کافی برای مطالعه مطالب آموزشی داشته باشید. با مطالعه کافی در طول روز و با این دوره‌های فشرده زبان انگلیسی، مسلماً می‌توانید به هدف خود در کمترین زمان ممکن برسید.


شما همه روزه می‌توانید از 8 صبح تا 9 شب با کارشناسان ما تماس گرفته و برای ثبت‌نام کلاس فشرده زبان انگلیسی، تعیین سطح رایگان، مشاوره مهاجرت و آیلتس وقت قبلی تعیین کنید:

شماره تماس: 09036272975


Scroll to Top