preloader
دوره های زبان آلمانی برای آمادگی آزمون TestdaF

آمادگی آزمون Testdaf با شرکت در دورههای زبان آلمانی آکادمی دید

دوره‌های بیشماری برای آمادگی آزمون Testdaf در آلمان و همچنین کشورهای دیگر وجود دارد. این دورهها توسط مراکز آزمون رسمی و دیگر مدارس زبان آلمانی ارائه میشوند. اطلاعات مربوطه را نیز می‌توان در وبسایت رسمی TestDaF یافت.
در وب‌سایت Testdaf ، توصیه‌هایی برای آزمون، قابل دسترسی هستند و همچنین می‌توان برگه نمونه سوالات را از آن دانلود کرد.
گاهی‌اوقات، آزمون‌های اخیر TestDaF باید مورد آزمایش قرار بگیرند و اگر امکانش باشد شرکت‌کننده از پیش می‌تواند صرفاً برای آشنا شدن با فرمت آزمون به‌طور آزمایشی شرکت کند.
 قبل از ثبت‌نام در آزمون این امکان وجود دارد که یک آزمون آزمایشی در خود وب‌سایت TestDaF شرکت کنید تا سطح زبان خود را مورد آزمایش قرار دهید. تا  تصمیم گرفت که آیا سطح فرد در آن زمان برای شرکت در این آزمون مناسب است یا خیر. همچنین می‌توانید در کلاس زبان آلمانی آکادمی دید در جهت آمادگی آزمون Testdaf ثبت نام کنید.
هرچند موسسه (TestDaF Institut) آزمون را از پیش برای عموم به اشتراک نمی‌گذارد و باعث می‌شود یک فرد به سختی بتواند به تنهایی برای آزمون مطالعه کند، بنابراین اکثراوقات باید برای دوره‌های آموزشی این آزمون ثبت نام کند که می‌تواند هزینۀ خیلی بالایی داشته باشد؛ جدای از هزینۀ بالای شرکت در خود آزمون. آمادگی آزمون Testdaf

 

منابع زبان آلمانی دید

سری کتاب‌های Menschen در آکادمی بین‌المللی دید به منظور آمادگی آزمون Testdaf تدریس می‌شوند. برای تقویت مکالمه زبان آلمانی، در کلاس‌ها ویدئو‌های آموزش زبان آلمانی نیز پخش و تدریس می‌شوند.

منابع زبان آلمانی دید

 

سطح‌بندی کلاس زبان آلمانی دید منطبق بر استاندارد بین‌المللی CEFR می باشد که برای آمادگی آزمون Testdaf مناسب است.

کلاس های فشرده زبان آلمانی

 

توجه داشته باشید که اساتید آکادمی دید سطوح مبتدی تا پیشرفته A1, A2, B1, B2, C1, C2 را تدریس می‌کنند.


برای اطلاع از دوره های آموزش زبان آلمانی برای آمادگی آزمون Testdaf یا بر روی این لینک کلیک کنید یا با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:

شماره تماس: 09036272975

شما همه روزه از 8 صبح تا 9 شب می توانید برای مشاوره مهاجرت، مشاوره جهت آمادگی آزمون Testdaf، تعیین سطح رایگان با کارشناسان بهترین موسسه زبان آلمانی تهران تماس بگیرید.


Scroll to Top