دوره مکالمه زبان فرانسه

دوره مکالمه زبان فرانسه

دوره مکالمه زبان فرانسه به همراه برترین اساتید تهران

آکادمی بین‌المللی زبان‌ها و آیلتس دید مفتخر به برگزاری دوره مکالمه زبان فرانسه با به‌کارگیری از اساتیدی است که دارای حداقل 8 سال سابقه درخشان در زمینه تدریس زبان فرانسه هستند. اساتید دید فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های برتر ایران همچون دانشگاه شهید‌بهشتی، دانشگاه تهران و علامه در رشته‌های آموزش و زبان وادبیات فرانسه در مقطع ارشد و دکتری می‌باشند که دوره‌های فوق‌حرفه ای TTC را گذرانده‌اند. در سال‌های اخیر، با کسب رضایت زبان‌آموزان بی‌شماری، آموزشگاه زبان فرانسه دید موفقیت‌های درخشانی را در زمینه تدریس زبان فرانسوی و آمادگی فوق‌حرفه ای برای آزمون سفارت فرانسه کسب نموده است.

 

چرا زبان فرانسوی یاد بگیریم؟

فرانسوی، در کنار زبان انگلیسی، تنها زبانی است که در تمام پنج قاره صحبت می‌شود.

بیش از 220 میلیون نفر در تمام پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند. فرانسوی زبان اصلی ارتباطات بین‌المللی است. بعد از زبان انگلیسی، فرانسوی دومین زبانی است که به‌طور وسیع آموزش داده می‌شود و ششمین زبان پرطرفدار جهان است. فرانسوی نیز دومین زبانی است که به‌طور گسترده‌ای در هر قاره تدریس می‌شود. OIF، سازمان بین‌المللی کشورهای فرانسوی زبان، از 77 کشور عضو و دولت تشکیل شده است. فرانسه همچنین بزرگترین شبکه بین‌المللی موسسات فرهنگی را اداره می‌کند که دوره‌ی زبان فرانسه را برای نزدیک به یک میلیون دانشجو اجرا می‌کند.

 

برای یافتن یک کار حرفه‌ای

توانایی صحبت‌کردن به زبان‌های فرانسوی و انگلیسی برای یافتن کار با شرکت‌های چند ملیتی مزیت بزرگی است. این کشورها از زبان فرانسوی به عنوان زبان کار خود در بخش‌های متنوعی از جمله خرده فروشی، خودرو، کالاهای لوکس، هواپیما و غیره استفاده می‌کنند. فرانسه، به‌عنوان بزرگترین اقتصاد جهان، کارآفرینان، محققان و نخبه‌ترین دانشجویان خارجی را جذب می‌کند.

 

فرانسه، زبانی برای آموزش عالی

 فرانسوی صحبت‌کردن فرصت‌های زیادی برای تحصیل در دانشگاه‌های مشهور فرانسه و موسسات تجاری فراهم می‌کند که این موسسات در میان موسساتِ آموزش عالی در اروپا و جهان قرار دارند.

 

هزینه دوره مکالمه زبان فرانسه

با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی فعلی جامعه، هزینه آموزش مکالمه زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسوی دید بسیار معقول می‌باشد.
هزینه هر ترم مکالمه زبان فرانسه : 500 هزار تومان
تعداد جلسات هر ترم: 12 جلسه 3 ساعته
طول هر ترم: 6 هفته

 

نگاه کلی به دوره مکالمه زبان فرانسه آکادمی دید

منابع دوره مکالمه زبان فرانسه دید سری کتاب‌های محبوب TAXI می باشند. برای حرفه‌ای شدن و تا حد زیادی همانند فرانسوی زبان‌ها حرف زدن، ویدئوهای آموزش زبان فرانسوی نیز به منابع اصلی اضافه شده‌اند.
دوره‌های آموزش مکالمه زبان فرانسه دید بدون هدفِ کلی نیستند. اساتید ما شما را برای آزمون های زیر که آزمون سفارت فرانسه هستند آماده می‌کنند:
TEF
DALF
DELF
TCF
سطح‌بندی دوره مکالمه فرانسه آکادمی دید مطابق با معیار آموزش بین المللی CEFR است. سطح‌ها به ترتیب زیر می‌باشند:

کلاس ها و دوره های مکالمه زبان فرانسه

A1
A2
B1
B2
C1
C2


تماس با کارشناسان زبان فرانسه دید

به منظور کسب اطلاعات تکمیلی از دوره مکالمه زبان فرانسه ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

021-22040877 --- 021-22040853